Geyiğin Gülleri

oo kıymanın doğumuna hayırlısıyla 3 hafta kalmış; yaşasın gene bebiş seveceğiz..

edda , goksenin hoşgeldiniz, sizi de görmedim ne zamandır, nasılsınız? edda düğüne 3 ay kaldı heyecen var mı heyecan?
goksenin anneannen ne oldu iyi mi?

edda , goksenin hoşgeldiniz, sizi de görmedim ne zamandır, nasılsınız? edda düğüne 3 ay kaldı heyecen var mı heyecan?
goksenin anneannen ne oldu iyi mi?

AH CANIMMM bıraktılar gittiler topiki sessiz sedasızz
heyecan olmaz olurmu var ama çok değill işden fırsat kalmıyokiii
sen napıyonn ne var ne yok nasıl gidiyo hayat eskisi kadar uğramıyosunnnn Şeniz

selamlar, valla ben de yoğunum eskisi gibi değil işler, ev iş yetişemiyorum hiçbir yere..
o güzel sohbetlerimizi çok özledim; ev aldım demiştim; taşınalı neredeyse 1,5 ay olacak hala yapılmayan işler var, duşakabin yaptırmam lazım delinecek çakılacak birşeyler var :))
tembel miyim neyim :))

ama beni bu havalar mahfetti hep dışarı çıkmak istiyorum haftasonu olunca, ev işi yapmak istemiyorum, ütülü gömlek adedine güveniyoum ama bu hafta zor... Stoklar bitti :)))

certur günaydın cnm
herkes düştü kendi derdine biri ders çalışır,birisi çoçuk büyütür,biri evlilik hazırlığı yapar ,biri taşınır derken kimse kalmadı burdada :)

hello baby
nassınız inşallah
görüşemıyoz kımseyle yaaaaaaaaaa

şeker bendeçok ösledimmmmmm

yarın saabah herkeş burda olsun valla oyarım haaaaaaaa

doğururum şuracıkta görürsünüz

saten canım çok sıkkın

(((((((((((((

tamam certurum saat 10 da herkeş gelsinde şöle bi muhabbet edek ya bu nedir

ölü toprağı atılmış gibi üstümüze guclubacismile

günaydınn
güllüş naber tatlımm kimsecikler yok galbaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…