Geyiğin Gülleri

dün benim kahvaltıya misafirim vardıı tam 12kişii
çok güsel geçtii yedik içtik namazları kıldık onlar gesmeye gidiyodu bizde takıldık peşlerinee köy gibi biyere gittikk çok güseldi yanee

yağlıları yemişiniz lülük afiyet olsun

ben cumartesi şöööle bi evin üstünden geçtim sonra görumcemle çarşıya çıktık çok yorulduk bıze geldık kaynanayla eltiyi aradık onlarda geldı yedık içtik oturduk kalktılar sonra

dunde gezdık bıraz kocamla sonra o maça gitti bende yattım tv. seyrettım

dun burda hava guzeldı soğuk vardı ama
bugunde yağmur yağıyo

dün bende uyandım hava okadar güselkii güneş camlara vurdukça pislikleri öle çıktıki dedimm ayıp olur geleceklere kalktım 8de bir güsel sildim salonun mutfağın oturma odasının camlarını
dedim elimdeğmişken balkonlarıdayıkıyım çıakrlar belkii
kovanın içersine terlikleri soktumm yıkıyım dedim elime bişi battıı dedim terliğin tokası heralde devam ettim yıkamya yine bi acı ayy bide bakarımki ARIIIIIIII sokuyo beni
kanamya başladı elimmm sora böle beyazladı şiştii hemen apoyu uyandırdım korktumm
1 2 saat sora tamamen kayboldu şişii bişi olmadı ama çok korktum ilkkez arı soktu benii :))

geçmiş olsun lülük
neka hamarat gacısın la
ben 8 de kalkcam da cam silcem akannehir

hoşbuldum canlarım
iyiyim allaha şükür
sabah son pansumanı yaptırdım geldim işe
ama erken çıkarım sanırım
bir kaç gün böle idare edicem
paso yattım iş yok herşey ayağıma geliyor güzeldi yane kaydirigubbakcemile3

ama napim huyluuu leş gibiydi utanırıdım yanee
bide erken kalkınca öle güsel oluyokii günüm çok güsel geçiyoo geç uyanınca lalak gibi oluyorum

hoşbuldum canlarım
iyiyim allaha şükür
sabah son pansumanı yaptırdım geldim işe
ama erken çıkarım sanırım
bir kaç gün böle idare edicem
paso yattım iş yok herşey ayağıma geliyor güzeldi yane kaydirigubbakcemile3

sen yeterki iyi ol yavrum işler olur herzamannnŞeniz

ne camı sildin pimpirik....
yataydın pazar pazar 8 de cam silmek
hayatta işim olmaz öle şelerle valla
hamaratsın annadıkta biraz koru kendini bu ara yaaaa:eek:klava:

çok hırpalamadan yaptım göya evett bu ara bişi yapmamam gerek ama napimm
bazayı kaldırdım dün sanırım orda incilttim

Günaydın kızlarrrr
kaç gündür uğrayamadım ama başında büyük bi sıkıntı var program yazıyorum ve en son ünide yazmıştım bu derece büyük bi program..
oyüzden kaç gündürr kafam patlıyodu şimdi Allahtan düzene soktum taslağım bitti yawaş yawaş devam ediyomm...
kızzzlarrrr dün hava çok güseldiiiii bugünde güzellll içimde oyüzden çok güselll :):))
ama sabah bi tuhaf bi hisle uyandım dedim kesin hasta oluyom bide gittim wc ki güllerim açmış :):) kaydirigubbakcemile3 şimdi karnım ağrıyo oyüzden

dün mevsimlik bi mont alıyım dedim kendimee bi türlü bulamadımm mavi de beğendim s beden olmadı bana m de kalmamıştıı
bitane kot aldım böle bol yırtıklı çok güseldiii çok sevebildim

Günaydın kızlarrrr
kaç gündür uğrayamadım ama başında büyük bi sıkıntı var program yazıyorum ve en son ünide yazmıştım bu derece büyük bi program..
oyüzden kaç gündürr kafam patlıyodu şimdi Allahtan düzene soktum taslağım bitti yawaş yawaş devam ediyomm...
kızzzlarrrr dün hava çok güseldiiiii bugünde güzellll içimde oyüzden çok güselll :):))
ama sabah bi tuhaf bi hisle uyandım dedim kesin hasta oluyom bide gittim wc ki güllerim açmış :):) kaydirigubbakcemile3 şimdi karnım ağrıyo oyüzden

güllerini yesinlerrrkaydirigubbakcemile3Şeniz

ya lülü delimisin:mymeka:
yanı baza mı kaldırdın afffffffffffffffffferinnnnnnn
ne istiyon ne yapıyon aşk olsun
çok sinirlendım kendine bi çarp yerime

haklısın huylumm BU ZAMANA kadar hep dikkat ettimm adetime 4gün kaldığı için dedim bişi olmas asıl hassas dönemleri atlattım yani

güllerini yesinlerrrkaydirigubbakcemile3Şeniz

:):) manyakkk sositososito

kızlar shotekte aşkom bana ayakkabı istemişti perş akşam cumartsi geldi ayakkabı kaliteliymiş baya platform ve aşırı tpuklu 13 cm. normalde giyemem ama evde ve ösel gecelerde giyerim diye düşündüm :roflol: gösterim sizeeee

Image.ashx

Image.ashx

Son düzenleme:
haklısın huylumm BU ZAMANA kadar hep dikkat ettimm adetime 4gün kaldığı için dedim bişi olmas asıl hassas dönemleri atlattım yani

ne atlattın en hassas dönem bu dönem
cumartesi doktorum söledi
bebek rahime bir saç teli kalınlığında
damarlarla bağlanıomuşşş
eskiler olsa bişi olmazda
bizler tedavilen :CüvCüv:
kaynanam da bana kızdı hafta sonu çok iş yapıyon
dur die tut kadın yapsın die hayıflandı.....

:):) manyakkk sositososito

kızlar shotekte aşkom bana ayakkabı istemişti perş akşam cumartsi geldi ayakkabı kaliteliymiş baya platform ve aşırı tpuklu 13 cm. normalde giyemem ama evde ve ösel gecelerde giyerim diye düşündüm :roflol: gösterim sizeeee

Image.ashx

Image.ashx

güzelmişş , çorapsız giy haa yoksa burkulursun

X