Geyiğin Gülleri

çiçekbişi dimiii
ben 1.nin göğüs kısmını sevmedimm yani bi tuhaf duruyooo
ama 2.okadar güselkii hem üstü hem altı kızı sen sandım çok güsel olmuş diyoum bendee

ama ben sütyen yakayı seviyom lülüüü :)
desteksiz çamaşır giyiyodum destekli giy dedi ama ben büyük gögüs sevmiyom dedim :):):) olsun gelinlikte büyük olmalı dedi kadın :)

bakarım düz yaka giyerim tekrar cumartesi prova var ordaki giydigimde bunun gibiydi yakası aslında ben sütyen olsun istedim bakarım güzelse böylde olabilirrr

kıl dönmesi değil lülük baktım :)
bizde de nazar derler öle kıçında başında çıkan çıbanlara

çiçek güzelmiş inşallah daha caymazsın kuşum :) çok güzel bu

tamam anladım seniiii çok güsel o
ilkten şey sandım hanii straplez bikiniler olurya o model sandımdıı ama bu çok güsel

evet lülüüü tam sütyen denmiyo benim istedigime dalga şeklinde ortası böyle tam içeri girmiyo yaniii dalga diyolar o yakaya orta çizgim görünmüyo yani :):)resimdeki gibi evet :)

huysuzz daha caymam çok sevdim busefer ama huyum kötü biliyom çok kararsızımmm ben seviyim 10 kişiden 1 kişi kötü desin almamm herkez güzel demeliii yoksa cayıyom :):):):) :roflol: :roflol:

tamam anladım seniiii çok güsel o
ilkten şey sandım hanii straplez bikiniler olurya o model sandımdıı ama bu çok güsel

yokyok öle değil evettt :):):): boshayallersmile
şimdi sırada eşyalar var onlara bi karar versemmm sorun kalmicakk
diyoruzki ankarayamı gitsek acabaa

yokyok öle değil evettt :):):): boshayallersmile
şimdi sırada eşyalar var onlara bi karar versemmm sorun kalmicakk
diyoruzki ankarayamı gitsek acabaa

akannehir
ne gerek var çiçekkkkkkkk
bide nekadar çok çeşit görersennn okadar çok kafan karışırrr
burda okada az modelden beğenip alamıyonda ankarada düşünemiyom seni düşücen ortalığa

aynen bende öleyim çiçek o yüzdenhep tek giderim bişi almaya :))))))

akannehir
ne gerek var çiçekkkkkkkk
bide nekadar çok çeşit görersennn okadar çok kafan karışırrr
burda okada az modelden beğenip alamıyonda ankarada düşünemiyom seni düşücen ortalığa

ya lülüü istiyomki göriyim diyimki tamam bu alıyım ama öyle bişey yok işteee
modüler mobilya istemiyorum ahşap istiyorum ama ahşaplarda dandik magazalarda gerçek mobilyacılarda var onlardada eski model hem moder hem ahşap yok sunta hep.
en son karar verdigim yatak odasını göstermiştim size dimi ???

bide kızlarrr msn girebiliyomusunuzz???

msn de biz senı göruyoz çiçek sen göremıyon demek bişe yaptılar size
ben beğenmiştim bu mobilyayı yatak odası başlığı çok güzel

ÖZELDEN yazsana bana msn den bazen bişi sorabiliyorum sana burdan kızları rahatsız etmemiş olarım hem

çiçek bak kafanı karıştırmak istemiyorum ama gerçek fikrinizi söleyin dedin için
iki takım için de yorum yapiiim.
yemek odası çok güzel hitit deseni çok yakışmış takıma asillik katmış ama
masanın bacakları kenarlarda 4 tane değil de ortada tek oturum tek bacak masalar oluyor
onlar daha kullanışlı
benim masa da aynı böle ama hiç sefmiyorum kullanışlı değil sekiz sandalye koyunca masanın köşe bacaklarından sığmıyor yani oturumu iyi olmuyor bu masaların
yatak odasına gelince gardrop aynası tek gibi görünüyor resimde ama
biraz daha ayna ağırlıklı olursa mesela raylı kapılar her iki aynalı modeller vaar....
yatak odan daha aydınlık hoş olur.

msn de biz senı göruyoz çiçek sen göremıyon demek bişe yaptılar size
ben beğenmiştim bu mobilyayı yatak odası başlığı çok güzel

ben şuan bi lülüyü görüyom msnde oda sonradan göründü bende tuhaflık var kesinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…