Geyiğin Gülleri

günaydıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııın yawru kuşlarım

cvp bile vermiy ekize bak küstüm :umursamaz:

görümceye gidiyom kafaltıya görüşürüz

aaa gülşenım görmedım görsem vermezmıyım
teyzem geldi para vermiştim ya onu getirdi bı çay içtik onla
dertleştik bırazzzzzz

lülü yaaa annem kardeşim begenmdiler hiç hemde (
gönülsüz ettiler benii napcam bilmiyomm bu gidişle ben bişe alamıcam

günaydııııııınnnnnnn kuzularımmmmmmm

ben geldimmmmmmmmmmmm biz geldikkkk

2,5 kilo olmuş tosunumuz anası da 17 kilo almış kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

1 nisan da bi daha gidicez nst ye bağlıcakmış doktor bilmiyorumkismile
sağlığını görücez tosunumun Şeniz olumunekankayizsmile

progestan ne işe yarıyoo

bebeğin tutunması içinmiş düşükleri engelliyormuş, umudum yok ama yine de içiyorum olacak olur da.........
offff offf olsun artık şu

progestan dahil hiç ilaç düşüğü engellemez, sadece kanama olmamasına yardımcı olur.

yani şöyleki eğer bebek düşecekse bile hiç bi ilaç etki etmez. ben de hamileliğin başında kullandım progestanı, çok kötü baş dönmesi yapıyodu yerimden kalkamıyodum sonra bıraktırdı doktor

20kilo ile bitirirsin hamialeliği heralde ösgecimm
sağlıklı doğsundaa yterkiii kilo önemli değil :)

bilgilerine kurban ösgemmmmmmmmmŞeniz

Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

20kilo ile bitirirsin hamialeliği heralde ösgecimm
sağlıklı doğsundaa yterkiii kilo önemli değil :)

valla sanırsam öyle olcak lülüm, geçebilirim de kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

amannn bananee yaa tosunum sağlıklı olsun da varsın kilom olsun, veririm olur biter :kedi:

kızlar tubişin ananesi felç geçirmiş yoğun bakımda yatıyomuşş dua edinn iyi olsun

kimseler yok bugün ösgemmm
sıkılabildim çok
yarın çalışıcam 12 5 arası
perşembe feridenin gelin mevlütü var oraya gitmek içinn o gün izin kullancam
ondan soracıma
hava çok güsel fakat soukkk üşüyebiliyorum ısıtıcımı açtım ama ellerim donabildi

uyyy Şeniz

ben işten çok sıkıldım, dün izinliydim sözde yine işe geldim 4 buçukta. 7 ye kadar işteydim.

bugün sabahtan beri saçma sapan işlerle uğraşıyorum, delircektim nerdeyse. allahtan sinirim uzun sürmüyo, 5 dk sinirleniyorum sonra geçiyo sallamıyorum.

nasıl dayanıcam o kadar bilmiyorum. bilmiyorumkismile

ösgem kurban olsunlar o tosuna emi maşallah baya kilo almışın canım ben ne olkcam acep recep:S

neysem dediğin gibi sağlıklı olsun da bebik kilolar verilir

bende görümcedeydim kafaltıda şimdi geldim hazırlcam çarşıya çıkcas onla

illa gezelim dedi fazla gezemem ama biras dolancam artık

görüşürüs öptüm sizi

ne bilem bilmiyorumkismile olmassın sen kuzum az kilo aldın baştan beri çünkü Şeniz

ben pis boğazıma yeniliyom hep kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

oyyy ne güzel, off az kaldı valla 3 hafta sonra ben de ayrılıyom işten :sm_cool:

tubinin annesine nolmuş çok üzüldüm dularım onunla inş tez zamanda sağlığına kavuşur

şekerim nasıl oldu acep

ösgem az kaldı sabret canım bitiyo :lepi:

çok öpüyom çıktım benn başbaş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…