Geyiğin Gülleri

andac bakıyom yan etkilerine bak yazam buradaaa

Ovaryen hiperstimülasyon sendromu tedavi edilen hastaların yaklaşık %4'ünde gözlenmiştir. Ciddi ovaryen hiperstimülasyon sendromu %0.5'den az hastada rapor edilmiştir. Nadir durumlarda, menotropin/hCG tedavisi ile tromboembolizm bağlantısı gözlenmiştir. Bazı hastalarda hCG uygulaması sonrasında ektopik gebelik, over torsiyonu ve diğer şikayetler rapor edilmiştir. Bunların ART ile birlikte ortaya çıkan etkiler olduğu düşünülmektedir. Tüm verilerin değerlendirilmesi sonucunda, yaygın olarak görülen yan etkiler (%1-10); lokal reaksiyon/enjeksiyon yerinde ağrı, başağrısı, yorgunluk, kusma/bulantı, karın ağrısı, hafif ya da orta şiddette ovaryen hiperstimülasyon sendromudur. Nadir olarak görülen yan etkiler (%0.1-1); depresyon, sinirlilik, huzursuzluk, diyare, şiddetli ovaryen hiperstimülasyon sendromu, meme ağrısıdır.

inanmak istemiyorum sanırsammm

hiç sormaaa çiçek hep kıracam buralarızayy
binerim müşterilerii :)))
ay inşallah öle bişi olmassss
saten geceleri yanıyorum bide bu ateş verirse naparım bilmem

işte geceleri böyle ateşli yanman lazımki uşak olsun :roflol::roflol:

eeeeeeeeeee saydıklarımın hepsi vaaar:lepi:
ben de her seferinde oluyooor
ama şimdi iyi habeeeer böyle olursan sevinmelisin
çünkü ben en şidettli ağrı ve ateş durumlarında gebeliği yakalamıştım
Doktorum belirtilerin fazla olması yumurtlamanın ve yumurta kalitesinin iyi olduğunu gösterir demişti
ben sana diyoruuum geliyor deniz tufaaaan
ama bak sana tavsiye etmiyorum bu sefer sıkı sıkı tembihliyoruum
sakın bugün ve yarın canını sıkacak konulara girme, sevmediğin insanlarla
bir arada olmamaya çalış ve hep komik şeylerden bahset mutluluk hormonları coşturuyoor:teytey::teytey: alkisalkisalkis:CüvCüv:

apomun yanında olupta gülmemem mümkünmüü :)
komidikyendir benim kocam çkk :)
hayırlısı bakalımandac
herşeyin hayırlısı diyorum artık

Konuyu Toplam 3 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
nnilüfern*, ikircikli+, edda1985+

buyrunnnnnnnnn

günaydınnnnnnlarrrrrrrrrr şekerlerrrr

ben açım bari topüğü bugün

ugurlu geler belkimde kalabalık olar :

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…