Geyiğin Gülleri

günaydıııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnn kuzularımmmmmmmmmopuyorumnanaktan

ahanda geldik perşembeye boshayallersmile

ben gene masamda oturmuyom arada gelirim yine

çiçeeeeemm noldu??

günaydınnnnnn

ösgemin bana gönderdiği bebeğimmm
2050.jpg

andac ben bugün gidicemya doktora bana napıcakk
klomenim bittii diğerlerinden var daha

herkes nerdee nolduki yinemi marazlandı topikkk
saten içimden gram girmek gelmiyo artık eskisi gibi

kızlar etmeyin yaa niye marazlansınn
hepimizzzz burda olcazzz döferim wallaaaa

8. gündesin pazartesi günü iğne yap diyecek karnından kendin yapabilirsin hastanede de yaptırabilirsin çok acıtmıyor

akannehirakannehirakannehirakannehirakannehir akannehir

kız ben hayatta yapamammmmmmmafoldumben
vurlurkene bile bakamıyorummm ayy karnımdanmııııı akannehir

Son düzenleme:
kızlaaaar mutfak ve antreye halı alıceeeem shaggylerden düşünüyoruuum kullanışlı mııı ne dersiniz tavsiye edeceğiniz bir marka ve renk varmııııı

ben sildim huylu ben etiketlemiştim uykucu güsel die dün etiketlerimi temizlerkene sildim onuda yazim istersen

akannehirakannehirakannehirakannehirakannehir akannehir

kız ben hayatta yapamammmmmmmafoldumben
vurlurkene bile bakamıyorummm ayy karnımdanmııııı akannehir

yaaa korkma insilün iğnesi minnacık hissetmiyorsun bile birazcık ilaç yakıyor o kadaaaar , orda olsam ben yapıverirdim sana hiç acıtmadan ben evlenelim beri o iğnelerden yaparım kendime, benim tedavi klomen yerine iğne yaaaşakkıdı

kızlaaaar mutfak ve antreye halı alıceeeem shaggylerden düşünüyoruuum kullanışlı mııı ne dersiniz tavsiye edeceğiniz bir marka ve renk varmııııı

benim oturma odamda var shagy fakat temizlemesi zorr süpürüyosun fakat içersindeki kırıntılar almıyor
ters çevirip süpürüyorum ozaman yere dökülenleri görsen varyaa anlıcan pislik içisine gömülüp kalıyor
ben şeyleri çok seviyorum merinosunmu royalinmi tam hatırlamıyorum ama
böle kahveli kremli kedi adımı gibi adımlar olan desenli halıları çok seviyom antreye
çok yakışıyo çünkü

X