Geyiğin Gülleri

ohhh tubi dökmüşün pazarı eve
resımlerde görürüz artıkın
bnde taytın üstüne giymeye uzun şeyler arıyom
çok seviyom öle

ediyo canım ödicem dedi nisan ayında kesicek sigortamı saten alcam ya 32. haftamda rapoz devlet ödemiş olcak ozaman sigortamı

bende öle uzun bişe arıyom ilknur alıom giyyom göbem kaldırıyo yine kısa geliyo :roflol:

gelen giden var bugun tebrik için yazamıyom fazla
suratımda sırıtık bi ifadeyle hoşgeldınız teşekkür ederiz iyigünlerrrrrrrrrrrbuyrunnnnnnnnn
diyorum sabah beri

BEN VARIM ANDACCC

bende geçen ordan 3tane lakos tarzı kazak aldım ince gömlek aldım yaz için böle uzun bol bol dedim hamile olarsam giyerim:CüvCüv:

kimse yok kendi kendime yazışıyorummm
canım sıkkınnn içime darlık geliyoo

darlık marlık gelmesiiin ben geldiiim
de factoya gittim 4 tane pantolon aldım ben de öyle kazaklar vardı ama almadım
baharda giyerim diye
bir kumaş 3 de keten aldım 2 si gri renkte çok güzeller tanesi 17 lira çok uygun

bende almak istiyommm ama bana fırsat yok şuan elime geçenle anca bebeğin eksiklerini görüyoss

ben de boshayallersmile boshayallersmile

eksik bitiyomu ki boshayallersmile

şindi sırada nevresim takımında, boshayallersmile bitmez anam bu sıpaların eksiği kaydirigubbakcemile3

ben de boshayallersmile boshayallersmile

eksik bitiyomu ki boshayallersmile

şindi sırada nevresim takımında, boshayallersmile bitmez anam bu sıpaların eksiği kaydirigubbakcemile3

yaaa kızlar sizin anneanne, babaanneler beşik yapmıyor mu, bizim burda eksikler beşikle gelir büyükanneler yapaaaar , çok kaygılı gördüm sizi:hulya:

bizde kızın annesi yapar bebek odasınııı

biz de de kız annesi yapar da canım kız annesinin durumu iyi değilse babanne de yardım eder bebek odası mobilyalarını falan bebeğin anne babası çok istiyorlarsa kendileri alırlar ama yatağı yine annanne alır , hoooş benim hiç öle bi şansım olmayacaaaak benim anne baba ben 7 yaşındayken sizlere ömür, kayınvalidem ne yaparsaaaa.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…