Geyiğin Gülleri

hım iy ettinnn bende darlanıyom çok ütü oluncaa izinli oldum gün hepsini yaptım bittii
ama yarın akşam yine çamaşır yıkıyacam haftasonu geldiii e yine çıkıcakk aslında ütü yapmayı çok severim ama yorgun olunca duramıyom ayaktaaa

Ne çok yazmışınız kızlar okuyana kadar sayfalar ilerledi ancak geldim.

Hoş sohbetler bu arada hepimize.

ben heç sevmiyom ütüyü ama hiç biriktirmem çıktı gibi ütülüyom yoksa biriktimi valla gözümde büyüyo

yarın akşam temisliği yapcam pazara bırakmıcam bişi valla, sahile gitcem gezcem bağaneeeeeeeeeeeeeee bilmiyorumkismile

kızlar ben dışarı çıkıyom hediye bakıcammmbide kına için elbisee birde elbisem için üzerine kürklü bolera gibi bişe bide akkabıma uygun çantaaa bisürü bişi var aklımda bakim hepsini yapabilicemmii

aslı h.g

gess ösgemmmmmmm gezz

pazar hava güsel oılsa mangal yapsak kapıda

lülülerde gelse

nilü o kürkklü şeyi polenden ve imajdan bak canım

çok para verme oralarda uygun daha

gerçi şuan heryer indirimde ne güsel

Son düzenleme:
2386.jpg

Bende bunu yaptım bi arkadaşa fikir olsun kızlar.

ay hayır olsunn
akşam çok sancılandım huylummm sıcak su koydum şişeye ölece yattımmm
ama geçti şuanda iyimm kan felanda gelmedi daha

bende göksenintubayı gördüm rüyamda
göyam ben istanbuldamıyım nearaşıyorus bununla seni tatlı yemeğe götürcem diyo bna
neyse ben hazırlanıyorum felan ama öle aptal bi kıyafet giymişimdi beyaz kilotlu çorap üzerine bietekk sora alıyo beni arabaya biniyos arkada bi
kız bi erkek var tuba sürüyo bende yanında diyoki o benim şöförüm arkdaki ama şuan sen varsın die ben kullanıyorum diyo. gidiyos bi cafeye tuba
süper mini siyah bi elbise giymiş ama bacakları okadar güselkiii ben böle kendime bakıyom salak kıyafetime öle utanıyorumkiii sora tatlılar geliyoo
içimden diyorum ben çok açım nasıl yicem bunu demede diyemiyorum tubaya aç oldumuu
öle aptal bi rüya gördüm:sm_confused:

iyi sıhhate olsunlar :roflol::roflol::roflol::roflol:

şöfeeeer şöferrrrrr:roflol::roflol::roflol: adısıda sayittt

X