Geyiğin Gülleri

şekerim canm hoşgeldin.
sen iyi ol da zaman herşeyin ilacı.

yasemine diolarya ayy süper sunumdu çok iyiyidin. ne dediki. o dizideki en iyi seçim savaş.
bide nadyamı ne ona kızıom savaşım savaşım vurcam agzına bitane

hoşbuldum canım
zamana bıraktım bende
ilk günlerdeki acım yok artık
ağlamıyorum
ama bir bebek veya hamile görünce içim acıyor :çok üzgünüm:

canımmmmmmm

hoşgeldinnnnnnnnnnn Şeniz

sen iyisain biliyom ben Şeniz

içini her zaman ferah tut Şeniz tekrar olcak bak , bebikimizi yine çok sevcez sevincez hep beraber Şeniz

ZAMANLA oda geçicek kuzumm zaman herşyin ilacı üzülme Şeniz

hoşbuldum ösgem
amin canlarım
rabbim tekrar yaşatır inş.o güzel günleri
çünkü hiç doyamadım bebeğime mafoldumben

hoşbuldum canım
zamana bıraktım bende
ilk günlerdeki acım yok artık
ağlamıyorum
ama bir bebek veya hamile görünce içim acıyor :çok üzgünüm:

hoşgeldin şekerimmm
bitanecikk yavru kuşumuzzz
sen moralini iyi tutt kocana yanındaaa daha ne uşakların olacakkkkkkk :1hug:

amin cnm Şeniz

öncelikle şu miyomdan kurtulmam lazım sanırım

ded,mi dr bişeki.
herşeyde var bi hayır.
cok zor olmuo o ben 10 gün sonra işe başladım. hemde 2 tanedi bende. nişanlydım hatta ozamanki dr dio dikkat et hemen hamile kalırsın tertemiz yaptım rahmini. :kedi:

ded,mi dr bişeki.
herşeyde var bi hayır.
cok zor olmuo o ben 10 gün sonra işe başladım. hemde 2 tanedi bende. nişanlydım hatta ozamanki dr dio dikkat et hemen hamile kalırsın tertemiz yaptım rahmini. :kedi:

TERTEMİZ DERKEN kazıdımı acaa incelttimii
dün güllü annatttıı
bi kız kürtajolmuşş hep kazımış rahminii çocu daha tutmuyomuş düşüyomuş hep

ded,mi dr bişeki.
herşeyde var bi hayır.

kız bekarken yapıyolarmı miyom alınıyomuuu kızzz şeye zarar verilmiyomu ozamanohaoldumsmile
benim arkdaşımdada var ma evlenmesi gerekiyomuş onu bekliyo dr almak için

kızlar gelirken aşkımın aldıgı botları giydim arkasında deribagları var geldim işekii hepsi düşmüşşşş guclubacismile
geldiğim yoldan geri döndümki arabadan indiğim yerden buraya kadar yerde 2 metre arayla düşmüş hepsii :))))

ben eğilip alamam utanırım diye stajyeri aldım görüyom diyom murat eğill alsana kaydirigubbakcemile3

DÜN GİTTİKYA GELİNLİĞİNİ ALMAYA FERİDENİNNN RANDEVU 12DE İDİ SAAT 12,30 OLDUU hala bekliyoruss sora geldi prova yapan kadın dedikki işte nezaman biticek çok bekledik
gelinimiz çok nazlı dedii meğer kız gelinliği giydiği an bayılıyomuşşş
uy dedim niee çok heycanlanıyomuş dedim b udüğünde napıcak ozamann yada gerdektee:1ninca:

kızlar gelirken aşkımın aldıgı botları giydim arkasında deribagları var geldim işekii hepsi düşmüşşşş guclubacismile
geldiğim yoldan geri döndümki arabadan indiğim yerden buraya kadar yerde 2 metre arayla düşmüş hepsii :))))

ben eğilip alamam utanırım diye stajyeri aldım görüyom diyom murat eğill alsana kaydirigubbakcemile3

kasıntıııııııı:tomato:

DÜN GİTTİKYA GELİNLİĞİNİ ALMAYA FERİDENİNNN RANDEVU 12DE İDİ SAAT 12,30 OLDUU hala bekliyoruss sora geldi prova yapan kadın dedikki işte nezaman biticek çok bekledik
uy dedim niee çok heycanlanıyomuş dedim b udüğünde napıcak ozamann yada gerdektee:1ninca:

hey allam akannehir hakkat napcak akşama sempatiksalakcinni

hahahaa bu ozaman türkan şorayın filminde çelimsiz damat silah sesinden kalbinden ölüyoduyaao kızda o geceee eyvahhhhhhh aklinialirimsmile

uyy ne garip bayılcak ne var heycanlanırsan da bayılcak kadar
töbe yarabbı allah yardım ede ona düğünde gerdekte valla
herifi görcek pat bayılcak
adam onu ayıltcam etcem derken sabahı eder:roflol:

X