Aile Planlaması Geri çekilme korunma yöntemiyle hamile kalınır mı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Siz adet dindikden sonra mı yumurtlama günü hamile kaldın ben Adetedim bitikden iki 3 gün sonra birlikteliğim oldu birde adetdikden iki 3 hafta sonra birlikteğim oldu
Iste sorun da bu
Nezaman hamile kaldigimi bilmiyorum
Biz sonuc pozitif ciktiginda inanmamistik
Cunku hic suphelenmedik hamilelikden

Adet dindikden bir kaç gün sonra birlikteğim de boşalma hatayla oldu bir yumurtlama günü birlikte liğimizde oldumu bilmiyorum emin olamıyorum olmadı gibi
Yumurtlama gününüzü tam olarak bilemeyebilirsiniz, şartlara göre değişebilir.
Bir de sperm hücresi 3 gün kadar yaşayabilir, sonra yumurtlasanız da risk var yani.

Ben geri çekilme yöntemiyle korunuyorum en son 6.10.2020 adet oldum Adetedim 9.10.2020 dindi yapışkan beyaz akıntı geldi 18.10.2020de çenemde sivilce çıktı 18.10.2020de Alt tarafımda vajnal bölgemde zorlama kasık bölgesinde ağrı ara bıçak gibi batma19.10.2020 göğüsler de ağrı hasisiyet sertlik beyaz sulu akıntı 20.10.2020de oldu kasık bölgede dolgunluk dolgunluk olan yerde bıçak gibi batma hafif ağrı karnım acayip şekilde şiş 24.10.2020de çekilme yöntemiyle korunup böyle yaşayıp hamile kalan öğrenen varmı
Merhaba bende 2 aydır geri çekilme yöntemiyle korunuyordum 4 gün önce hamile olduğumu öğrendim arkadaşların dediği gibi bu bir korunma yöntemi değil 3 yıl spiral ile korundum hic birşey olmadı spiralın kaydı diye cıkarıp tekrar takmadım 2 ay böyle korunduk yani korunduğumuzu sanıyorduk🙂 sizde hamile olabilirsiniz

Merhaba bende 2 aydır geri çekilme yöntemiyle korunuyordum 4 gün önce hamile olduğumu öğrendim arkadaşların dediği gibi bu bir korunma yöntemi değil 3 yıl spiral ile korundum hic birşey olmadı spiralın kaydı diye cıkarıp tekrar takmadım 2 ay böyle korunduk yani korunduğumuzu sanıyorduk🙂 sizde hamile olabilirsiniz
Peki kaza yasandi mi yoksa hic anlamadiniz mı

X