Gergin ve sıkı göğüsler için

PrincesaDeLosCielos

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2011
2.648
71
bu yöntem göğüslerin gergin ve sıkı olmasında çok etkili....

tarif:
2 yumurta akını bir kase içinde iyice çırpın ve göğüs uçlarınıza gelmeyecek şekilde göğüslerinize uygulayın... kuruduktan sonra durulayın... umarım faydasını görürsünüz

Yaaa, bu yapılır mı? gögüsleriniz yumurta kokar. Valla bunu yapana kadar haftada 2 defa banyoya girdiğinizde buz kalıbıyla girin göğüslerinizi buzla masaj yapar gibi yapın diri olur. Sağlığı içinde daha iyidir. Yumurta ne yapacak ben pek inanmıyorum. Normaldede duş alırken göğüslerinize sıcak su dökmeyin.

Ama kışta nasıl soğuk su dökelim ki canım?:26:
Soğuk su ve buz kalıbı göğüsleri dirileştirir mi?
Benim göğüslerimin büyüklüğü iyi ama dolgun durmuyor.

Ama kışta nasıl soğuk su dökelim ki canım?:26:
Soğuk su ve buz kalıbı göğüsleri dirileştirir mi?
Benim göğüslerimin büyüklüğü iyi ama dolgun durmuyor.

Canım, göğüslerde de kılcal damarlar var normalde de çok sıcak su ile yıkanmamakta fayda vardır. Kışında duş aldığınızda ılık su ile almanız iyi olur ve hatta eğilip göğüslerinize soğuk su dökerseniz daha dik ve dirileşiyor.

Yazda hep soğuk suyla banyo yapıyorum ama kışta ılık suyla yıkanmam imkansız çünkü donarım.
Ama banyonun bitiminde göğüslerime soğuk su dökerim yani o kadarından bir şey olmaz herhalde. Banyodan çıkmadan önce yapsak da faydalı olur değil mi?
Benim göğüslerimin büyüklüğü iyi canım yani ne küçükler ne büyükler ama diri değiller. Yani nasıl anlatsam. Göğüs üstü oluyor ya hani oraların ben daha doldun olmasını isterdim. Ya anlatamadım galiba tam olarak ama kusura bakma lütfen.:44:

Olur canım duş aldıktan sonrada olur, ben bazen buz kalıplarındanki buzlardan kullanıyorum. Birde rejim falan yapıyorsan ya da yaptıyasan o nedenlede göğüslerde değişiklik oluyor. Bİrden kilo alıp vermelerde sarkmalar meydana geliyor. Onun için rejimi yavaş yavaş yapmak lazım. Bir göğüsler için dik yürümek faydalıdır. Birde göğüs kasları için kolaların yardımıyla hareketler yapılabilir.

Canım rejim yaptım,yapıyorum da öyle sarkma olmadı ama sanki biraz küçüldüler. Çok çok az bir küçülme oldu. Sağ göğsüm sola göre biraz daha büyük ama o da normalmiş. Solda kalp olduğu için diğer göğüs ona oranla daha büyük olurmuş Zaten çok fark yok yani belli değil gibi. Nasıl hareketler yapılabilir canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…