Gereksiz umutlanmak istemiyorum

loveandhope

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2013
656
440
Slm arkadaşlar.Bisey sormak istiyorum tecrubeli arkadaslara gebelikle ilgili.acaba hamile olduğunuzu öğrendiğiniz ilk ay regl doneminde hic bir akintiniz,kanamaniz filan olmadimi?benim normalde cok duzenlidir ve 29 gundur uzunlugu.Ama bu ay 32. Gün hala olmadim normalde çok ağrılı olur belirtide daha ancak 2 gündür cok az miktar gelen ve genellikle sadece tuvalette gordugum bi kac damla göruyorum.bu yüzden umudum yok ta 2 aydirda korunmuyoruz.test yapıp negatifi görmek istemiyorum:KK43: acaba başka bi sıkıntımı var?

iki ay korunmasız olman aslında gunumuz yapısındakı kadınların hamıle kalması için kısa bır sure. helekiiii hamile kalmayı planlayıp beynını buna mesgul edersen yasanılan stres bu surecı uzatır. kendını sartlama. belki stresten adet olamıyosundur. akışına bırak rahat ol ve hamıle kalmak için bıseyler yasadıgını dusunmeee emin ol etkısı olur. ama tabı bunyeye gore degısır kımısı hamıleyken bıle baya kanamalı adet görebiliyo :)

Evet canım test yap kurtul yerleşme kanaması yaşıyor olabilirsin. Bu durumda progesteron hormonu kullanman gerekebilir. Düşük riski olabilir ihmal etme bence.

X