gerdek gecesi aynı mı olur

lifely

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
618
-54
30
gerdek gecesi ve evliliğin başında ilk zamanlar normal ilişki mi yaşanır? ilk ilişki herkesin standart mıdır yoksa bir anda her şeyi isteyebilir mi farklı şeyler yaşanır mı yoksa onlar zamanla konuşarak mı olur eski sevgilim beni terkettikten hemen sonra evlendi bende kendi hayatıma bakmaya çalışıyorum evlenme niyetiyle benle konuşmak isteyen birisi var konuşmaya başladık ancak hiç cinsel konulardan konuşmadık bu evlilik olursa yavaş yavaş olsun her şey isterim ama ilk geceden itibaren oral anal gibi değişik şeyler ister mi uzun sevgililik sonrası olan bir evlilik olmayınca bunların düşüncesi zor geliyor. evlilik öncesi cinsellik yaşamayan çiftin evlenince nasıl ilerler süreci?

Evlenmeden önce cinsellik konuşulmalı bence. Cinsellikte nelerden hoşlanıyorsun, sevişirken nerene daha fazla dokunulmasını istersin vb. gibi bir sürü konuşulacak konu var. Aynı şeyler erkek tarafı içinde geçerli. Erkeklerin çoğunda ayak fetişi var. Adam ayak görünce erekte oluyor. Belki bu senin mideni bulandarabilir, o yüzden evlendemeden önce konuşman gerekli. Hee bir de evlenmeden cinsellik yaşanmalı diye soruyorsan bence evet. Ten uyumu diye bir şey gerçekten var. Ten uyumu olmaz ise ona dokunmak bile istemezsin. Ten uyumu varsa, seni bir kere boynundan öptüğüne aşırı tahrikde olabilirsin. Bence evlenmeden önce çiftler aynı ev içerisinde belli bir dönem kalınmalı, çiftler birbirini iyice tanımalı. İnsanın dışarıda ki haliyle evdeki hali çok başka. Mesela eşim dışarıdan çok dağınıkmış gibi duruyor, ama evlenince çok derli toplu, ve sistemli olduğunu gördüm. Ayrıca ci

hoşgeldin yoktun uzun zamandır

İlk gece ve sonraki geceler normal olur. En fazla değişik pozisyonlar veya biraz oral yapmanı ister. Anal falan isterse boşan gitsin

Evlenmeden ilişkiye karşı olanlardandim ama aartik bu erkeklerin cinsel ilişkilerde çok kötü oldukları çoğunlukta evlenmeden artık cinsel konular konuşulmalı ve eğer bir sorun varsa evlenmeden tedavi olma gibi sorunları çözmek gerekli

beta ne demek? balayında oral ister mi hemen erken değil mi öyle şeyler içinde
veya yazacaktım beta yazmışım düzeltmek için ugraştım olmadı. Kişiden kişiye değişir belki oral istediğini belli eder belkide istemez. Korkacak çekinecek kafaya takacak bir şey yok istemiyorsan yapmazsın o kadar.

İşe girdim, çalışmaya başladım. Taşındım. Etrafta düğünler falan oluyor. Onlara yetişmeye çalışıyorum. Öyle yani tatlım. koşuşturmaca. Ara sıra okuyorum buraları da

sil bastan yeni hayata başlamış gibisin desene hayırlı olsun deyim bende o zaman

Kız biz sevgilin olacak kişi miyiz? Ne bilelim adam ne ister ne istemez. Ona sorman lazım.

Zifaf gecesi level 1 olan birlikte olabilmeyi başarın da sonraki leveller duruma göre değişir ve gelişir.

İlk geceden o dediklerini istemek büyük cesaret tabi bu biraz da önceden yaşanılan cinsel tecrübelere bağlı. Az cinsellik
yaşamış kişi zamanla isteklerini dile getirir diye düşünüyorum. Bu daha çok aranızda ki muhabbete de bağlı.

Daha önce cinsel tecrübeler yaşadılarsa çok coşkulu başlayabilirler.

Sizin sohbetinize bağlı yani böyle minnoş bir çift olduysanız seni seviyorum lar başladıysa ilk gece senden herşey isteyebilir. Biz birbirimizi severek evlendik eşimle öncesinde yaklaşımlar oluyordu evlenince de sorun yaşamadık bu yüzden sizin Şuan ki durumunuzla alakalı eğer şimdi birbirinize bağlandıysanız sizden çekinmeyecektir sizdende bunu bekleyecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…