Gerçekten neyi arzuluyorsun?

bdino

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2017
54
19
53
Herkes hayatına şöyle bir baksın istiyorum. Önceliklerinizde hep başkaları ve onların isteklerini yerine getirmeye çabalamak mı var?

Peki siz gerçekten neyi arzuluyorsunuz? Bunu kendinize en son ne zaman sordunuz?

Arzuladığım şeyleri aslında biliyorum fakat bunu hayatıma geçirmekte sanırım başarılı olmadığımı farkediyorum düşünce gücü ,pozitif düşünce,olumlamar birsüredir uygulamaya çalışıyorum aslında kuantum düşünce yöntemini tam anlamıyla kabul ettim en azından bunu başardım ama uygulamada sanırım yetersizim:KK43:

Arzuladığım şeyleri aslında biliyorum fakat bunu hayatıma geçirmekte sanırım başarılı olmadığımı farkediyorum düşünce gücü ,pozitif düşünce,olumlamar birsüredir uygulamaya çalışıyorum aslında kuantum düşünce yöntemini tam anlamıyla kabul ettim en azından bunu başardım ama uygulamada sanırım yetersizim:KK43:

peki nedir arzuladığın şeyleri yaratmaktan alıkoyan, seni engelleyen, tutan şey?

Aslında bunu çözdüğümde sanırım hedeflerime ulaşmış olacağım. Belkide bu sürecin içerisindeyim o da olabilir

Aslında bunu çözdüğümde sanırım hedeflerime ulaşmış olacağım. Belkide bu sürecin içerisindeyim o da olabilir
Peki bunu engelleyen sadece kendin olabilir misin? Senin başkalarından satın aldığın bakış açıların korkuların ve kaygıların... Tüm bunlardan kurtulman için ne gerekirdi?

Olabilirim tabiiki,bütün bunlardan kurtulmam için bilinçaltıma yeni ve beni yaratmak istediğim sonuçlara ulaştıracak inançlar yerleştirmem gerekirdi...

Olabilirim tabiiki,bütün bunlardan kurtulmam için bilinçaltıma yeni ve beni yaratmak istediğim sonuçlara ulaştıracak inançlar yerleştirmem gerekirdi...
Hadi o zaman neyi bekliyorsun? :KK25:

Evet uğraşılarım var kendimce bakalım geçmiş enerjileri affetme,ho'oponopono yöntemi gibi güzelliklerden kendimce uygulamaya çalışıyorum :KK54:.birde access bars bu aralar ilgimi çekiyor bakalım olumlu gelişmeleri kabul ediyorum hayatıma Hoppa

X