Saç Bakım Ürünleri gerçekten kaliteli saçbakım ürünü arıyorum,help

hammer

papatya
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2009
326
3
Saçlarıma röfle yaptırdım,aynı zamanda boncuk kaynak,fakat kendi saçlarım o kadar yıprandı ki naylona döndü,gerçekten fiyatı önemli olmaksızın çok başarılı bir ürün alıp saçımı kurtarmak istiyorum,kuaför ısrarla kendi sattığı serumu öneriyor ama bana o yeterli gelmiyor,denediğiniz ürünleri önerirmisiniz?

cnm benim saçalrım da röfle mağduru, dün yeni bir üçlü set aldım epey araştırdım biraz pahalı ama sonuçlar iyi diye okudum akşam elime geçti ürünler, bu gece itibaren kullanmaya başlıycam, BC bonacure 'nin şampuan ,kür , nemlendirici spreyi.. sonuçlarını paylaşırım burda, haftadır bende ürün araştırıyorum şimdilik buna karar verdim, Loreal ve bu ürün arasında kaldım.. her kuaför kendi malına iyi der, her saça ayrı etki ediyor bakımlar aslında , araştırmaların bunu gösterdi, mesela yılar önce yine bu durumdayken kuaföre uyup kerastes in bir maskesini almıştım, muhteşem pahalıydı ve inan ıpek saç kreminden berbat yaptı saçımı :KK43:

benim saçlarım da çok yıpranmış ama ben lushdan maske aldım sarı saçlara ışıltı ve nem için çok güzel gerçekten tavsiye ederim ama çok az buldum :KK43:((((

Lush bazı ürünleri güzel birde kuaförlerde 27 dk. Organicum bakım seti var özellikle maskesi çok işe yarıyor

cnm akşamürünleri kullandım:
şampuan ve kürü uyguldım, saçım yumşadı rahat tarandı, mis gibi koktu.. ardından nemli saça nem spreyi ni uyguladım.... aha dedim değdi verdiğim paraya.... taa ki saçım kuruyunca, kuruyan saçım sertleşti, sabah kaltığımda yün yumağı gibi oldu :KK43:
sonuç yine fönleşekil vermek zorunda kaldım, ilk denemede etkisi olmaz pek belki ama fön çektikten sonra ne anlamı var bu ürünlerin ? saçlarım asi dağınık tipi , röfle işlemi de tuz biber oluyor, ancak illa fön çekip kullanıcaksak sıradan bir kremle işimizi zaten görürüz :KK43: sonuç olarak ben artık araştırmayı braktım, röfleden vaz geçip kendi saçımla mutlu olmaya bakıcam, çünki gerçekten bakımından bıktım :KK43: oğluma 75 liralık gösteri biletine kıyamadım, ama lanet saçıma harcadığım paranın hesabı yok :KK43: sondur bu röfle

kuaf almayında ne alırsanız alın.saçım yıpranmıştı.kuaförüm föne başlayıp bitirene kadar hep bu maskeyi övdü.30 liraya benim için olabilecek fiata sattı.sonrada her köşebaşında 10 liraya satıldığını gördüm.beş parada etmez.o ayrı mevzu.

KIZLAR BEN AVONUN SAÇ YAĞINI KULLANIORUM.UÇLARA SÜRÜORM Bİ KUYRUK YAPIORUM VE SONRA EMİNCE AÇIORUM SAÇLARIMI SÜPER OLDU ÇOK MEMNUNUM Kİ BEN AVONUN ÜRÜNLERİNİ PEK TE KALİTELİ BULMAM KULLANMM AMA BU YAĞ AYNIZAMANDA IŞILTI VERİO.SAÇLARIM İPEK GİBİ ŞUAN..TAVSİYE EDERİM AMA DÜZ SAÇLARIM BENM PARLAKLIĞI DAHA ÇOK BELLİ OLUYO DÜZLEŞTRP KULLANABLRSNZ..aklinialirimsmile

Benimde inanılmaz bi şekilde saçlarım dökülüyor. Kansızlık ve demir eksikliği var sebebi onlarmıdır bilemiyorum ama önerebileceğiniz bi bakım var mı? Teşşekkür ederim

Benimde inanılmaz bi şekilde saçlarım dökülüyor. Kansızlık ve demir eksikliği var sebebi onlarmıdır bilemiyorum ama önerebileceğiniz bi bakım var mı? Teşşekkür ederim

Kansızlık ve demir eksikliğinin olması saç dökülmesinin 1 numaralı sebebidir cnm.Ayrıca trioid hormonu bozukluğu da saçları çok dökebiliyor.Bence cilt doktoruna gidip yeniden tahlillerini yaptır ve doktorun zaten demir ve kan eksikliğini gidermek için sana çinko hapı ve gerekliyse başka hap ya da iğne verecektir.Kesinlikle azalıcaktır dökülmen.Vücudun içinden gelen rahatsızlıkları uygulayacağın hiçbir şampuan hiçbir maske ile düzeltemezsin.Bu arada geçmiş olsun cnm...

bonacure'ün repair rescue saç maskesi boyadan yıpranmış saçları ipek gibi yapıyor. bonacure ürünleri satan kuaförlerde bulunuyor yalnızca.

Akadaşlar kuaförlerde satılan lorealin saç bakım ürünlerini kullanan varmı..ben almayı düşünüyorum da biraz pahalı ama iyi oldugunu bilsem önemli degil parası..

loreal şampuanı güzel aslında ama kuaförlerde satılanı denemedim..doğal yöndemler filan denediniz mi?

kerastase resistance age recharge saç maskesi...şiddetle tavsiye ederim..

Şu saç maskesini deneyebilirsiniz: "JohnFrieda Frizz Miraculous Recovery Strengthening Krem Maske"
Boyner ve Watsons satıyor...fiyatı da 26-27 tl...

Saçları yumuşacık yapıp nemlendiriyor...

Onlardır, tabii. Ben 3 yıldır Naturel Wealth diye bir marka var, onun saçlar için bir ürünü var, onu kullanıyorum. Hem muadillerine göre çoook ucuz, hem de etkili-bana göre. Ama her yerde bulamıyorsun. Ankara'da sadece SGM mağazasında satılıyor. Bazıları ucuz ürün diye burun kıvırıyor. Ben Revigen'i, Pantogar'ı kullandım, inanın bu ürün kadar etkilerini göremedim. Bir de yeni bir şampuan keşfettim; Organicum. 3 aydır kullanıyorum, mükemmel. Önceden Allah'ın her günü saçlarım yağlı olduğu için yıkardım. Şimdi gün aşırı yıkıyorum. Benim için mucizevi bir etki. Piyasada ne kadar şampuan varsa, hepsini kullandım. Artık içten ve dıştan bakım için doğru ürünleri bulduğuma inanıyorum.

arkadaşlar bende röfle mağduruyorum ama öyle böyle değil yani saçınıza ateş tutup yakarsınız ya hani kalan yerler böle bi tuhaf olur işte uçlardan öle benim
kesitiriyorum bi zaman sonra yine o hali alıyor uçlar acil bakım lazım pls....

doctor's cure şampuan ve sky face saç bakım maskesi ben kullanıyorum etrafında orkide temsilcisi varsa al çok memnun kalırsınız orkidehareketi.com dan bakabilirsiniz.

bir arkadas kerastase tan memnun kalmamış mesela,cunku dediği gibi her ürün herkeste aynı etkiyi göstermiyor..
ben kerastase tan çok memnunum..ilk yıkamada(serumunu almama rağmen kullanmadan) sac dökülmemi bir sampuanla anında kesti..
gölgeden uçları kurumuş saçlarımı yine ilk seferde maskeyle yumusacik yaptı,artık banyoda sac kremi kullanmıyorum...
kerastase pahalı ama bana çok etkili geldi..

ben kuaförden loreal durulanmayan bakım serumu aldım 50 tl ye yanıkların görunumunu hafifletıyor yapış yapış da değil ama saçını kurtarmaz anca makyaj yapar

X