Gercekten ciddi bi durum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Almila06666666

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2023
66
-2
26
Arkadaşlar baya zordayim suanda ufak miktar borc paraya ihtiyacım var kızımla ayri eve çıktım rapor param is yeri onaylamadığı icin 20 snde yaticakmis 20 sine kadar 1500tl kirayı tamamlamam lazim gerçekten bulamıyorum yoksa buraya kadar yazmazdım yardımcı olacak biri varsa numarami atayım
ARKADASLAR TEKRWR BURAYA YAZAYIM CEVREMDEN ALDIGIMIZ KADARIYLA 1500 EKSIGIMIZ KALIYOR 2 AYLIK KIZIMLA TEK YAŞIYORUM NE DILENCI NE DOLANDIRICI SADECE BORC ARIYORUM KI KEZA TELEFON NUMARASINDAN KONUSACAGIMIZ ICIN YATAR YATMAZ gondericem milleti dolandirip kızımın günahına girecek kadar düşmedim teşekkürler

Arkadaşlar baya zordayim suanda ufak miktar borc paraya ihtiyacım var kızımla ayri eve çıktım rapor param is yeri onaylamadığı icin 20 snde yaticakmis 20 sine kadar 1500tl kirayı tamamlamam lazim gerçekten bulamıyorum yoksa buraya kadar yazmazdım yardımcı olacak biri varsa numarami atayım
ARKADASLAR TEKRWR BURAYA YAZAYIM CEVREMDEN ALDIGIMIZ KADARIYLA 1500 EKSIGIMIZ KALIYOR 2 AYLIK KIZIMLA TEK YAŞIYORUM NE DILENCI NE DOLANDIRICI SADECE BORC ARIYORUM KI KEZA TELEFON NUMARASINDAN KONUSACAGIMIZ ICIN YATAR YATMAZ gondericem milleti dolandirip kızımın günahına girecek kadar düşmedim teşekkürler
Tekrar tekrar aynı konuyu açıp açıp durmayın. Terörist midir, hırsız mıdır kimin ne olduğu belli olmayan platformda kim kime niye para göndersin ısrarla konu açıp duruyorsunuz.şurda ayın 20 sine ne kaldı derdiniz kirayı denklemekse 20’sine kadar göndermedi diye kimse kimsenin yakasına yapışmaz gidin konuşun.

Tekrar tekrar aynı konuyu açıp açıp durmayın. Terörist midir, hırsız mıdır kimin ne olduğu belli olmayan platformda kim kime niye para göndersin ısrarla konu açıp duruyorsunuz.şurda ayın 20 sine ne kaldı derdiniz kirayı denklemekse 20’sine kadar göndermedi diye kimse kimsenin yakasına yapışmaz gidin konuşun.
Ben direk iban vereyim at kardesimmi diyorum tam olarak ordada yaziyor numarami alip zaten detayları öğrenip kendi karar verir bukadar

Ben direk iban vereyim at kardesimmi diyorum tam olarak ordada yaziyor numarami alip zaten detayları öğrenip kendi karar verir bukadar

Ev sahibinin numarasini vereyim birde siz görüşün isterseniz ?

Ben arkadaşın dolandırıcı olduğunu düşünmüyorum belli ihtiyacı var ama maalesef riskli durumdan ötürü gönderemem ben. Yani tanımadığım kimseye gönderemem. Riskli bir durum bu.

Mesele kimsenin zorda olup olmaması değil. Çok da zorluk çektim, burdaki çoğu üye çekmiştir.
Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz. Amaaann
Ben dilenmiyorumda dolandirmiyorumda
Dolandırıcıysanız biraz daha kendinizi geliştirmeniz lazım yani böyle çok eski usul olmuş.
Allahim gercekten ne desem bos kardesim oyle düşün Rabbım gönlüne göre versin

Ben arkadaşın dolandırıcı olduğunu düşünmüyorum belli ihtiyacı var ama maalesef riskli durumdan ötürü gönderemem ben. Yani tanımadığım kimseye gönderemem. Riskli bir durum bu.
Allah razı olsun 2 aylik cocugum var ne kimsenin 1 tlsi bana gecsin ne benim sadece ben borc istiyorum arıyorum baska bisey degil yerim yurdum yaşantım belli bakmak istersen bakabilirsin

2 yıl önce dolandırıldıgımda karşımdaki kişi 'bende kimsenin parası kalmaz korkma' dedi 2 yıldır ses yok. Bide az buçuk tanırdım. 10 bin tl gitti.
Size dolandırıcı demiyorum ama kimse buradan yardım etmez.
Ev sahibinin numarasını veriyim konuş diyorsun ama belki o kişi sensin veya bir tanıdığın ev sahibin gibi konuşacak para gönderecek kişi nasıl güvensin?

Yapacağın tek şey ev sahibini arayıp kirayi 5 gün sonra yatıracağım demek. Kabul etmezse elindeki miktarı gönder kalanı maaştan göndereceğim de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X