Arkadaşlar cok acil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar baya zordayim suanda ufak miktar borc paraya ihtiyacım var kızımla ayri eve çıktım rapor param is yeri onaylamadığı icin 20 snde yaticakmis 20 sine kadar 1500tl kirayı tamamlamam lazim gerçekten bulamıyorum yoksa buraya kadar yazmazdım yardımcı olacak biri varsa numarami atayım
Bu ne yeni nesil dilencilik mi ? 1500 verecek kimse yok mu çevrende ?

Burdan biri sana neden borç versin? Buraya yazana kadar hiç mi çevren yok arkadaşın yok isteyebileceğin? Kimse keriz değil ki çat diye çıkarıp tanımadığı birine para versin. Kusura bakmayın ama inandırıcı gelmedi
Guzel kardeşim cevremizden de aldim gecikme olduğu icin raporda kalan eksik bu kızımla tek başımayım yaşadığım şeylerden kaynakli ailemde görüşmüyorum anladinmi vermek inanmak istemezsen inanmayabilirsiniz ben borc istiyorum zaten karşımdaki kisi numarami herseyimi bilecek bu

Böyle konuları gördükçe gerçekten Allah kimseyi ele güne muhtaç etmesin diyorum.Ha vermezsin ayrı ki ben tanımadığım birine yardımda bulunmam ama alay etmek dalga geçmek vicdanlı insanın yapacağı birşey değil
Katılıyorum haklısınız herkes insan olamıyor zorda olmasam buraya yazmam zaten ama durumum farkli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X