Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri gerçekten büyüyor:)

hulya16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2012
9
0
ben uzun süre burada yapılanları takip ettim. doğal göğüs büyütme yöntemleri işe yarıyor.
benim yaptıklarım şunlar,
her gece bıkmadan düzenli olarak themra göğüs şekillendirici kremle masaj yaptım
sabahları çörekotu yağıyla masaj yaptım
buzla masaj yaptım
her gün şnav çektim, yalnız bu hareketi yaparken eller omuz genişliğinden daha dar olarak konulmalı
aklıma geldikçe avuçlarımı birleştirip bütün gücü göğüslerime vererek sıkma hareketleri yaptım
tüm bunlaradan bir iki aya kadar çok güzel sonuç aldım. eskiden destekli 75 dolmuyorken şu anda desteksiz 75 tamamen doluyor ve taşkınlık bile var:)
çok uğraşılıp olmuyor diye bırakmadan düzenli olarak yapılırsa gerçekten sonuç alınıyor.
ama biraz beklemek lazım.
şimdi yeşilçay yağı alıp birde onu denemek istiyorum. aslında sorun büyümekten çok sıkılaştırmak. bunun içinde yeşilçay yağının işe yarayacağını okudum ama dorumu bilmiyorum. ben denemek istiyorum. sonucu bildiririm.

ben şnav cektigimde benim göguslerim baya kuculdu ama o yuzden egzersiz yapmaktan korkar oldum dogal yöntemler ise yarar mı bilmiyorum cunku bilimsel bir sitede gögüsü dogal yollarla buyutmenin imkansız oldugu yazıyordu birde dogal yontemleri kullanıp sonuc alıp sonra bırakınca tekrar eski haline döndü diye şikayet edenler var bu yuzden umudum proteze kaldı benim temra krem ne oluyor?

temra göğüs şekillendirme kremi, internette araştırabilirsin. şnav çekmek göğsü sıkılaştırıyormuş o yüzden küçülmüş olabilir.
aslında benim sorunum büyütmekten çok sıkılaştırıp dolgunlaştırmak. benimkiler denediğim yöntemlerle büyümesine büyüdü fakat çok yumuşak ve biraz salık. ben sıkı olmalarını istiyorum. bununla ilgili bir bildiğiniz varsa yazın lütfen.
bir arkadaş actbres diye bir üründen bahsetmiş onu merak ettim. deneyen var mı acaba?
sadece büyütüyormu yoksa dolgunlukta veriyor mu?

benimde sıkılık problemim yok göğüslerim kücük büyütmem lazım ama kremler bantlar falan palavra gibi geliyor çünkü hiç birinin saglık bakanlıgı onayı yok neredeyse senin sorunun kolay o zaman yönteminde dogru spor ve sıkılaştırıcı dogru yöntem ekstra başka bişeye gerek yok bence

ben yirmi gün önce mersin yağıyla başladım yanında rezene çayı içerek.iki hafta sonra hiçbir değişiklik olmayınca mersin yağıyla beraber çörek otu yağıylada masaj yaptım. iki gün sonra taş gibi oldu sert birazda dolgunluk var gerçekten sütye sıkmaya başladı.ama adet olmaya yakınım acaba bu yüzden mi etki etti sonra sönerse diye korkuyorum. yapıp sonuç alan sonra göğüsleri aynı kalan varsa söylesin de hevesim kırılmasın..

bence rezene yerine hayıt yaprağı yada tohumu iç cnm onuda baya övmüşler ben yarın ona başlıcam kısmetse inş sende yaptıklaırnın faydasını görürsün haber verirsen sevinirim

Arkadaşım ne oldu? Dolgunluk geçti mi?

merhaba aylede, ben yaklaşık 2buçuk haftadır Apex Breast kullanıyorum ve gerçekten etkili.. almadan önce çok araştırdım apex ile ilgili hiçbir olumsuz yoruma rastlamadım. kısa süre olmasına rağmen etkisini gördüm ben, 3 ay kullanım öneriliyor devam edip görecem bende.

hanımlar ben de deborah milano'nun bu ürününü keşfettim. yeni kullanmaya başladım ama etkisini gördüm bile denebilir. tavsiye ederim.
DEBORAH BREAST KREM 100ml Göğüs Hacimlendirici Push Up Etkili
büyütmeye ek olarak dikleştirici etkisi de var.

Bu apexi kullnan var mı? kullanan varsa yazabilir mi etkisi oldu mu acaba..:26:

ervaebru selam, ben genelde internetten yapıorum alışverişlerimi 19TL gibi bir fiyatı var gayet uygun. ürün ismini aratırsan satış yerleri çıkıyo olması lazımm. geçici mi kalıcı mı emin değilim ama denemeye değer :)

Vay be göğüs büyütmek için nasıl da uğraşıyorsunuz.. Ben de büyüklüğünden şikayetçiydim ama Allahın verdiği şeye karşı gelinmez :))

ben 29 yaşında iki çocuk annesiyim minyonum biraz ama göğüslerim yok denecek kadar küçük bana yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerekiyor bu durum çok feci şekilde canımı sıkmaya başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…