Genital uçuk

Orangegreysky

🧡🍊🥕
Pro Üye
12 Temmuz 2022
20.390
79.305
Mantar dedim ped alerjisi dedim aklımdaki gibi uçuk çıktı (herpes) benim ilk ve tek ilişkim eşim. Eşimin benden önce ilişkileri olmuş ama siğil kapmış uçuk yoktu diyor. Doktor umumi tuvaletten bile bulaşabilir dedi. Günde kaç bin insan umumiye gidiyor hiç duymadım çevremden uçuk bulaştığını :KK43: Bi beni mi buldu bu durum?

Vajinal muayene çok korkunç bi şeymiş bu arada tüm annelerimize saygı duydum tekrardan seviliyorsunuz.

Umumi tuvalet, ağdacılar, epilasyoncular hepsinden bulaşabilir.

Vajinal muayene de korkunç değil. Ne yaşadınız anlamadım.

Ben vajinismus sonrasi ilk muayeneme korka korka gittim.

Hiçbir şey degilmiş dedim.

Umumi tuvalet, ağdacılar, epilasyoncular hepsinden bulaşabilir.

Vajinal muayene de korkunç değil. Ne yaşadınız anlamadım.

Ben vajinismus sonrasi ilk muayeneme korka korka gittim.

Hiçbir şey degilmiş dedim.
İlk defa gittim, o ayağın koyulduğu şey bile korkutucu geldi bana. Bilemem kapalı diz ameliyatına bile ağlaya ağlaya giren benim için korkunç ve acıtıcıydı :)

Ağdadan bile bulaşmış olabilir yani, dram. Çok teşekkürler.

İlk defa gittim, o ayağın koyulduğu şey bile korkutucu geldi bana. Bilemem kapalı diz ameliyatına bile ağlaya ağlaya giren benim için korkunç ve acıtıcıydı :)

Ağdadan bile bulaşmış olabilir yani, dram. Çok teşekkürler.
Genç kadınların korkmasın istedim. Kaygı düzeylerimiz tabii ki farklı olabilir. Ve evet resmen dram...

Genç kadınların korkmasın istedim. Kaygı düzeylerimiz tabii ki farklı olabilir. Ve evet resmen dram...
Ha korkmasın kimse tabii o benim şahsi gerginliğim. Dediğim gibi genel anestezi bile almadığım ameliyat için günlerce ve ameliyata girdiğim an dahil ağladım. Beni dikkate almayın 😅

Üzüldüm, tekrar çıkar korkusu daha çok üzüyor.

X