Genital sigil

bubanne7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
48
23
21
Klitorisin biraz üstünde bir kızarıklık var dokununca acıyo, tahriş olmuş gibi sanki hafifte şiş. Aklıma direk siğil geldi bilmiyorum kuruntu mu yapıyorum ama zaten 2 aydir geçmeyen kötü bir koku ve sarımsı akıntı vardı. Doktora gitmedim önemsemedim. 3 4 ay önce sadece oral seks yaşamıştım. Ondan geçme ihtimali varmı çok tedirginim şuan dokundukça yaniyormus gibi his var. Kendim acaba fazla mı abartıyorum bilmiyorum

o şişlik bende de birkaç kez olmustu. hatta bazen pantolon bile rahatsız ediyordu dönerken vs. ama birkaç güne geçiyor pek endişelenecek bir durum olarak görmüyorum. genel olarak hijyene dikkat edelim. her tuvaletten sonra suyla güzelce temizleyin ve kurulayın. iç çamaşırınızı da her gün değişin. gerekirse günde 2 kez değişin. o bölgenin kuru olduğuna emin olun. %100 pamuklu iç çamaşırı kullanın. ayrıca günlük ped vb kullanmayın. bu söylediklerim akıntı için de o şişlik için de yani kısacası genital bölgesinin temizliği için çok önemli seyler. bunlar dışında o şişlik dediginiz şey birkaç hafta daha geçmezse doktora gidebilirsiniz içinizin rahat etmesi acısından

Tatlım aslında şişlik değilde boyle dokununca filan aciyo anlamadim siğil değildir bence de, bir tahris sanırım ama korkuyorum virüs kapmamisimdir umarım... Genede teşekkürler

Siğil hemen çıkmaz ya bence tahriş olmuştur ya da mantar falandır. Doktora gidin içiniz rahat etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…