Genital mantar

beatitude

Sonsuz mutluluğum canım ailem
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2020
985
4.797
Merhaba hanımlar
Geçen yıl antibiyotik kullanımı sonucu mantar oldum. Daha çok dış tarafta olduğu için iyileşmesi hızlı oldu. Şimdi iç tarafta başladı. Bir krem kullanıyorum mantar için hemen hemen 6 gün oldu. Dün akşam yatarken sürmedim gece uyandırdı beni huzursuzluk sızlama gibi durumlardan dolayı. Tekrar temizleyip krem sürdüm. Bu illetten nasıl kurtulurum lütfen yardım edin. Aşırı huzursuzum 😢😢

Merhaba hanımlar
Geçen yıl antibiyotik kullanımı sonucu mantar oldum. Daha çok dış tarafta olduğu için iyileşmesi hızlı oldu. Şimdi iç tarafta başladı. Bir krem kullanıyorum mantar için hemen hemen 6 gün oldu. Dün akşam yatarken sürmedim gece uyandırdı beni huzursuzluk sızlama gibi durumlardan dolayı. Tekrar temizleyip krem sürdüm. Bu illetten nasıl kurtulurum lütfen yardım edin. Aşırı huzursuzum 😢😢
Bende tetrodox kuşlanıyorum ve ishal yaptı beni ve majinal matarımı arttırdı çok çaresiz kaldım

Sen çözdün mü sorununu
Ben geçen cuma doktora gittim. Aynı ilacı verdi bir fitil be gece ve gündüz iki kez sürmek için krem. Lakin düne kadar hiç bir gelişme olmadı. Dün sabah şiddetli ağrı vardı ilacı sürmedim. Düzenli olarak elma sirkesi ile temizliyordum. Dün her tuvalet ihtiyacımdan sonra yıkama sirkeyle silme yaptıktan sonra ev yoğurdu sürdüm bir kaç kez sonra süzdüm suyunu pamukla uyguladım. İnanılır gibi değil ama bugün baya iyiyim.Bir de günden üç beş çamaşır değiştirdim. Sabah nasıl uyanırım bilmiyorum. Doktor devam ederse gel demişti. Umarım geçti benim ki. Birde iki haftadır ekmek ve şekeri kesmiştim. Sebze ağırlıklı beslendim. Sabah 10 akşam 4 gibi yedim yemeği. Faydası oldu mu bilmiyorum. Benim durum böyle şimdilik. Geçti gibi hissediyorum. Sabah sıkıntısız uyanmayı umut ediyorum. Sende bu şekil dene istersen. Organik elma sirkesi ve ev yoğurdu suyu

Merhaba hanımlar
Bendede sarı akıntı var geçmedi sizde mi oyle

Bendede sarı akıntı var geçmedi sizde mi oyle
Bende akıntı yoktu şükür şu an iyim ilaç be kadar destekledi emin değilim ama elma sirkesi ve ev yoğurdu suyu ile iki gündür daha iyiyim geçti gibi her tuvalet sonrası yıkadım kuruttum pamuğa sirke döktüm temizledim sonra başka bir pamukla yoğurt suyu uyguladım uygulayabildiğim kadar içeriye doğru. Her defasında iç çamaşırı değiştirdim. Şükür iyiyim.

Bunları kullan

Eklentiler

• IMG_20231121_024857.jpg
    IMG_20231121_024857.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 30
X