Genital koku

Endless006

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2018
3
0
25
Merhabalar,

Vücut kil tuy temizliğine camasir temizliğine cok dikkat eden biriyim. Vücudumda kolay kolay ter kokusu dahi olmaz ve her zaman çok güzel koktuğu söylerler. Herhangi sağlık problemim ve hormonel dengesizliğin yok ancak erkek arkadaşım genital koku olduğunu ve rahatsız olduğunu soyledi. Ben farklı bi koku almıyorum elimden geleni de yapıyorum. Bu koku neden olur farklı olarak e yapmalıyım?

Bi arkadaşım kıl dönmesinden ameliyat olduğunu, ameliyattan önce koku yaptığını söylemişti, aklıma bu geldi

Vajinanın kendine has bir kokusu vardır aslında. Size garip kötü bir koku gelmiyorsa o kokudan mi rahatsız oluyor ki 🤔 buna bir şey yapamazsınız. İlle de bir şey yapayım derseniz bir jinekologa görünün. O da sorun yok derse belki vajinanin ph yapısını bozmayan koku vs gibi ürünler vardır onlardan önerir size.

Erkek arkadaşınız vajinanın kendine has kokusundan hoşlanmıyor olabilir mi ? Yani ona öyle geliyordur belki de

Vajinanın kendine has bir kokusu vardır aslında. Size garip kötü bir koku gelmiyorsa o kokudan mi rahatsız oluyor ki 🤔 buna bir şey yapamazsınız. İlle de bir şey yapayım derseniz bir jinekologa görünün. O da sorun yok derse belki vajinanin ph yapısını bozmayan koku vs gibi ürünler vardır onlardan önerir size.
Galiba kendi kokusundan hoşlanmıyor haklısın

X