Genital ile makat arasında acı

bebeklihatuncuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2023
9
2
31
Kızlar özür dileyerek bırakıyorum bu resmi koyuyorum ama acı cekiyorum varmı bilen… vajina ile makat arasindaki bolgede. Kesik hissi batma yanma yasiyorum oturmada güclük,.. lutfen yardım… bilen varmıdır :’(

Neyse bosverin ilk konuda sacma sapan platform oldugunu anladim. Önyargılı alaycı tavırlar. Soramayacaksak anlamı yok. Sormadım sayın!!!

Son düzenleme:
Canım tam olarak neresi ben anlayamadım apse’ye benzettim ben mutlaka kadın doktorunuza gösterin belli ilaçlar var kendiliğinden geçebilir onlarla ilerlemeden gösterin bi an evvel

Direkt makat bölgesi ise anal fistül vb olabilir , ama genital ve makat arası dediğiniz için ve görüntü de pek onlara benzemediği için farklı bir şey olabilir başka bir doktora gidin fazla oynamayın enfeksiyon kaparsiniz

Dalga geçmiyorum ki internete böyle bir fotograf atman pek mantıklı değil. En iyisini doktor bilir

Direkt makat bölgesi ise anal fistül vb olabilir , ama genital ve makat arası dediğiniz için ve görüntü de pek onlara benzemediği için farklı bir şey olabilir başka bir doktora gidin fazla oynamayın enfeksiyon kaparsiniz
İste bildigim icin görüntü atmak zorunda kaldim yoksa fissur ve fistul gibi dusunebiliyor belirtisi. Ama görüntüsü bambaska

Bu

konu neden var bu bölüm. Her cevap verdiginiz konusa uzmanmısınız yahu. Yasayan bilen görünce bilebilir diye. Yoksa hicbir sebibi yok canim yaniyor
Siz tarif edin yeter. İsteyene özelden yollarsınız fotoğrafını. Görüntü rahatsız edici. Biz doktor değiliz. Ayrıca başka doktor mu yok dünyada? Gittiğiniz doktor şehir dışında diye aksatmayın muayene olmayı.

Bende apse gibi dusunuyorum doktor bulmaliyim kendi doktorum depremzedelere gitti
Anladım canım geçmiş olsun yani seninki çok farklı yerde benimde bacakla afedersin vajina arasında biyerdeydi cerrahi doktor orayı aldı içinde apse vardı dıştan küçük seninki gibi duruyordu ama içindeki yumruk kadar çıktı çok şaşırmıştım..lokal anestezi ile uyusturmuştu .. sonra bidaha aynı yerde oldu kendiliğinden geçti böyle zamanlarda apseyse gerçekten kara merhem veriyolar patlasın diye kendisi .. ama sen kafana göre kullanma

X