Genital Herpesle Nasıl Yaşanır?

Doktorum özelde olmasına rağmen pek ilgili biri değil. Bunun ciddi bir hastalık olduğunu düşünmüyor. Cevapları çok klasik cevaplar ve ciddi bir önerisi olmadı. O yüzden buraya kaydoldum tecrübeli birinden fikir almam gerekir. Öncelikle ne zamandır uçuk sorununuz var ve ne kadar sürede tekrar ediyor öğrenebilir miyim?

Bende tekrar etmedi hiç bana soruyorsanız. Ben 2 ilaç 2 krem kullandım bu süreçte. Ağustosta yaşadım bu sorunu

Bende tekrar etmedi hiç bana soruyorsanız. Ben 2 ilaç 2 krem kullandım bu süreçte. Ağustosta yaşadım bu sorunu
Çok rica ediyorum neler yapıp kullandığınız ilaçlar ve takviyeler konusunda detaylı bilgi vermeniz mümkün müdür çok zor durumdayım aylardır

Size yazılan ilaçları incelediğimde klamidya enfeksiyonu için yazılan ilaçların olduğunu fark ettim. Herpesinizin olduğuna emin misiniz?

Asiviral tablet ve krem en bilinen uçuk ilacı aslında onları kullandım yoğun bi şekilde. Valtrex bilemiyorum ama aynı gruptalar sanırım asiviralle.

Uçuk vardı evet, sivilce gibi başlayan sonra sönmüş patlamış sivilce gibi görünen şeyler. Çok yayılmıştı bende anüsün de iç bölgelerine kadar

O zaman maalesef uçuk... İlk atağınızdan sonra ne kadar asiviral kullandınız bende maalesef çok sık tekrarlıyor ve doktorum yardımcı olmuyor

O zaman maalesef uçuk... İlk atağınızdan sonra ne kadar asiviral kullandınız bende maalesef çok sık tekrarlıyor ve doktorum yardımcı olmuyor
Bana 1 kutu krem yazdı asiviral, bana yetmedi 1 taneyle tamamen geçmedi yani 2 kere daha aldım sanırım.

27 ağustosta uçuklar çıkmaya başladı. Ben pişik, mantar falan sandım doktora gitmem 31 ağustosu buldu. Yaklaşık bi 10 gün yürüyemedim acıdan, tuvalete gidemiyordum. Ama 10 günün sonunda hafifledi iyice söndü uçuklar, sanırım bi 3 haftada da tamamen geçti. Size asiviral krem vermediler mi?

Bana sadece waltrex ve vectavir merhem verdi o da küçücük bir kremdi 2 kullanışımda bitti sonra uzun süre ilaçsız halletmeye çalıştım. Ama artık dermanım kalmadı bende tekrardan waltrex yazdırdım benim çok sık tekrarlıyor bir çare bulmam lazım...

Bana propolis önermişti, bağışıklığı güçlendiriyormuş. Ben internetten aldığım için bi süre sonra orijinalliğinden emin olamadım bıraktım kullanmayı ama ona da bakabilirsiniz. Waltrex'i bilmiyorum ama bir de asiviral deneyin isterseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…