GENITAL ESTETIK OLDUM

GENITAL

• 2

• 2

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Slvr34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
1
1
53
Merhaba arkadaşlar ben uzun zamandır genital estetik olmak istiyordum çok araştırdım araştırmalar sonucunda jinegolok Süleyman eserdag Dr beyi buldum Hera klinik İst da ilk önceleri bunu arkadaşlarımla yaplastim her kafandan bir ses çıktı ne gerek var gibilerden ama ben karar vermiştim ve on gorusme için randevue aldım ve üstelik muayene ücretsiz 🤗 biraz sıkılarak gittim ama güler yüzle karşılanmam beni cesaretlendirdi Süleyman Bey'in güler yüzü ilgi ve alakası tamm dedim drumu buldum dedim ve iki gün önce ameliyat gerçekleşti ve hic ağrısiz çıktım hemen bikini bolgeme baktım ben şok oldum süper olmuş gözlerime inanamadim 🤭 ve arkadaşlarıma gösterdim aynı şekilde şok oldular şimdi kendime güvenim geldi 😃 çok mutluyum ve Süleyman bey beni ikigundur durumu soruyor ben kendisinden razıyım Allah'ta ondan razı olsun bu yaz bana geldi sanırım 🥰 şimdi kendime bir sevgili 🤭 biraz uzun yazdım ama gerçekten ben mutlu oldum sizlerde mutlu olun isterim sevgiyle kalın 🤗🙋

2 dogum yaptım genital estetik bende istiyorum, bakalım ne zamana yaptırabilirim 🤗

Merhaba arkadaşlar ben uzun zamandır genital estetik olmak istiyordum çok araştırdım araştırmalar sonucunda jinegolok Süleyman eserdag Dr beyi buldum Hera klinik İst da ilk önceleri bunu arkadaşlarımla yaplastim her kafandan bir ses çıktı ne gerek var gibilerden ama ben karar vermiştim ve on gorusme için randevue aldım ve üstelik muayene ücretsiz 🤗 biraz sıkılarak gittim ama güler yüzle karşılanmam beni cesaretlendirdi Süleyman Bey'in güler yüzü ilgi ve alakası tamm dedim drumu buldum dedim ve iki gün önce ameliyat gerçekleşti ve hic ağrısiz çıktım hemen bikini bolgeme baktım ben şok oldum süper olmuş gözlerime inanamadim 🤭 ve arkadaşlarıma gösterdim aynı şekilde şok oldular şimdi kendime güvenim geldi 😃 çok mutluyum ve Süleyman bey beni ikigundur durumu soruyor ben kendisinden razıyım Allah'ta ondan razı olsun bu yaz bana geldi sanırım 🥰 şimdi kendime bir sevgili 🤭 biraz uzun yazdım ama gerçekten ben mutlu oldum sizlerde mutlu olun isterim sevgiyle kalın 🤗🙋
gozun aydin gule gule kullan. :))

ben suana kadar 3 jinekologa gorundum,,bende son dogumdan sonra baska baska sorunlar cikti. isin asli genislemeden ziyade vajina duvari sarkmasi deniyormus. garip ama dogum yapmamis kadinlarda bile gorulebiliyormus. ilk gittigim jinekolog ameliyat gerekli dedi..2, si yeterince darsin ve iyi durumda dedi..3. ise evet ameliyat olsan iyi olur dedi. simdi 4. bi jinekologa gitmeyi planliyorum..

kızlar kesınlıkle korkmayın ve kendınızı SULEYMAN ESERDAG A teslım edın ,şeker gibi bir istanbul beyfendisi kendisi,çok naif ve çok nazik,hani o konuştukça karşısında saatlerce onun dinginligini ve tecrubesini izleyebilirsiniz ve dogru yerdeyim dersiniz .Bende 16 temmuzda Ankarada vajınoplastı,labıoplastı,hudoplastı,perıneplostı operasyonu oldum ve su anda hıc bır sorunum yok:)) zaten bu konuda yenı bır sayfa acıp tecrubelerımı paylasıcam fakat yorum yapmadanda duramadım :)) bu ısın duayenı kendısı.benım gıbı korkarak yıllarınızı bosuna gecırmıs olmayın :) reklam falan yapmıyorum ayrıca oyle dusunen elbet olur,ozelden yazarsanız fotolarıma kadar gonderebılırım :)

Ne kadar â yaptırdınız bende ikinci dogumumdan sonra yapmayı düşünüyorum da acı fln oluyor mu bilgi verir misiniz

Kızlar iyi geceler bişi sormak istiyorum bende vajinoplasti olucam kısmetse 🙈yalnız şu var Dr ma güveniyorum Bi arkadaş gibiyiz ama kaç gün sonra eşimin olmadığı süreç aksilik gibi Dr da yıllık izne ayrıldı önümüzdeki ayın 3 üne olurum gibi ama esimde 2 hafta sonrası gelir iyileşirmiyim acaba

Kızlar iyi geceler bişi sormak istiyorum bende vajinoplasti olucam kısmetse 🙈yalnız şu var Dr ma güveniyorum Bi arkadaş gibiyiz ama kaç gün sonra eşimin olmadığı süreç aksilik gibi Dr da yıllık izne ayrıldı önümüzdeki ayın 3 üne olurum gibi ama esimde 2 hafta sonrası gelir iyileşirmiyim acaba
Iyilesemessin ben olali 1 ayi yeni gecti deneyelim dedik olmadi. Iyilesmeyi bekliyorum

Merhaba, ne mutlu size... xxx Dr. dan fayfa gördüm yerine .. Geçirdiğim operasyondan fayda gördüm denmesi daha etkileyici olurdu bence..

Ben bu konuyu çok araştırdım.. Makat ve Genital bölge operasyonlarının (lazer tedavi de olsa) riskleri var.. Operasyon geçiren birisi kaslarının eskisi gibi çalışmadığını söylemişti..

İlk önce bitkisel kürlerle veya ilaçç kremlerle tedavi denemelerini öneririm.. Bu konuda denemeye değer kürler ve güvenilir kremler var. Kullanıcılarının tavsiye ettiği..

merhaba; Arkadaşların neden şok oldular ilginç geldi bana :) .

Merhaba,
Arkadaş doğru söylüyor olabilir ama bana hiç inandırıcı gelmedi..

Doktor reklamı...

Süleyman Eserdağı tavsiye eden üyelere özel soru sormak isterseniz Hesapları geçici olarak pasif maalesef..

Kendi özel bölgesine bakıp kendi şok olmuş .. olabilir.. her zaman görebileceği şey.. Arkadaşları neden şok oluyor anlamadım..

Ben bu konuyu çok araştırdım.. Makat ve Genital bölge operasyonlarının (lazer tedavi de olsa) riskleri var.. Operasyon geçiren birisi kaslarının eskisi gibi çalışmadığını söylemişti..

İlk önce bitkisel kürlerle veya ilaç kremlerle tedavi denemelerini öneririm.. Bu konuda denemeye değer kürler ve güvenilir bakanlık kontrolünde kremler var. Kullanıcılarının tavsiye ettiği..

Merhaba,
Arkadaş doğru söylüyor olabilir ama bana hiç inandırıcı gelmedi..

Doktor reklamı...

Süleyman Eserdağı tavsiye eden üyelere özel soru sormak isterseniz Hesapları geçici olarak pasif maalesef..

Kendi özel bölgesine bakıp kendi şok olmuş .. olabilir.. her zaman görebileceği şey.. Arkadaşları neden şok oluyor anlamadım..

İlk önce bitkisel kürlerle veya ilaç kremlerle tedavi denemelerini öneririm.. Bu konuda denemeye değer kürler ve güvenilir bakanlık kontrolünde kremler var. Kullanıcılarının tavsiye ettiği..
Bencede gercekci anlatsalar. Ben gercekten ameliyat oldum. Neyse onu anlatirim. Zor bi ameliyat iyilesme suresi sabir gerekiyor.

Sağlık konusunda Öneri ve tavsiyede bulunurken insanın hayatında ciddi etki edebilecek konular olduğunun önemini bilerek konuşmalı.
Tecrübesi olanlardan gerçekçi bilgi edinmek hepimiz için faydali ama o paylaşım ciddiye alınmamayi gerektirecek içeriğe sahip bence

X