genital esmerlik

rose moon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2013
73
8
Arkadaşlar özellikle Adana da genital bölgeyi LAZER ile beyazlatma işlemi yapanlar var mı ? yapanlar sonuçlarını yazar mı lütfen

Genelde o bölge çoğu insanın kadın-erkek farketmeksizin normal ten rengine göre daha koyu oluyor zaten, lazer vs riskli bence hassas bölge sonuçta, çok takmayın derim. Krem falan deneyin ya da doğal yollarla.

Son düzenleme:
anammm :) lazerle beyazlatma işlemi mi var. çok merak ttim ben de konuyu takipteyim.
Bende yaptırmayı düşünüyorum dedim güzellik merkezimdeki bayana fikir sordum. Bella pinky al dedi araştırdım aldırdım ama normalde satılan bir serum değil. Güzellik merkezleri seansını350 TL yapıyor. Bende koltuk altımda da çok az bir yerde de kararma olunca bir şekilde buldurup aldırdım. Şuan yurtdışındayım temmuzda geleceğim ülkeye. Dener sonucu yazarım

Arkadaşlar özellikle Adana da genital bölgeyi LAZER ile beyazlatma işlemi yapanlar var mı ? yapanlar sonuçlarını yazar mı lütfen
ben bursadayim hem hamileyken kontrollerimi yapan hem de dogumumu yapan doktorum kendi yerini acip genital beyazlatma da yapmaya baslamis gidicem kendisine memnun kalirsam yazarim buraya tekrar

Bende yaptırmayı düşünüyorum dedim güzellik merkezimdeki bayana fikir sordum. Bella pinky al dedi araştırdım aldırdım ama normalde satılan bir serum değil. Güzellik merkezleri seansını350 TL yapıyor. Bende koltuk altımda da çok az bir yerde de kararma olunca bir şekilde buldurup aldırdım. Şuan yurtdışındayım temmuzda geleceğim ülkeye. Dener sonucu yazarım
Sonuç ne oldy

X