Genital Epilasyon İçin Önerileriniz ?

bende kuaföre gidip sir ağda yaptırıyorum ..

benim merak ettiğim ne kadar zamanda bir gidiyorsunuz? benim kuaförüm mesela her ay gelmemi istiyor bi kaç gün gecikince de söylüyor geç geldin bu kez diyor kaldı ki o kadar tüylü bir insan da değilim,(o da kendi açısından haklı olabilir müşteri sık sık gelsin kazanalım diye ama bende bu ara işsizim)

Siz kaç günde/ayda bir gidiyorsunuz?

canım kuaförünün dediği doğru
ben de reglim bitince gidiyorum
3 hafta sonra tekrar hastalanıyorum ve o bitince gidiyorum yani 4 haftada bir
tabi bir aksilik olmadıkça
en uygunu da o zaten adet döneminden adet dönemine

kızlar evde ağda yapanlara bir sorum olacak
lütfen yardım edin
evde hangi ağdayı kullanıyorsunuz
kalıp ağda mı yoksa normal ağda mı
ben makinasını alıp kalıp ağda kullanmak istiyorum
ama nerden alacağımı bilemiyorum
bana yardım edebilir misiniz

kalıp ağda tuhafiyelerde falan satılıyo bezssiz kullanılıo ben aldım denemeye çalıştım inannılmaz bir acı dayanmak mümkün değil

ya bende kuaförde aldırmayı cok istiyorum ama cok utanıyorum.. ben pantolonumu bile indirmeye utanırım ( ama herkes cok iyi oluyor diyor of yaa.. ne güzel baya bi giden varmış burda da..

ya bende kuaförde aldırmayı cok istiyorum ama cok utanıyorum.. ben pantolonumu bile indirmeye utanırım ( ama herkes cok iyi oluyor diyor of yaa.. ne güzel baya bi giden varmış burda da..

canım utanmana gerek yok oradki insan günde kaç kişiyi yapıyor ve o dabayan öyle düşün bitince çok rahatlarsın temizlik gibisi yok

Genital epilasyon yapmak için hangi yöntemleri önerirsiniz ?
Neleri kullanıyorsunuz ? Eğer paylaşırsanız çok memmun kalacağım .

en güzel yöntem kuaförde sir ağda yaptırmak. alışınca çok güzel oluyor. batık ve cilt sorunuzda olmuyor.

merhaba inci mesajı yazalı baya olmuş kalıp ağdamı kartuş ağdamı nerden alırım diye bilmem aldınmı ama bilgilerimi paylaşayım istedim. Sir ağda da en iyi marka depilissima ağda salonlarıda bu markayı kullanıyor bacakalr ve büyük bölgeler için kartuş ağda çok kullnışlı ve pratik 100 ml naturel kartuş çok iyi bacaklarda bikini bölgesi için kalıp ağda kullan derim ben öyle yapıyorum onun içinde bir konserve ısıtıcı makine almalısın birde bikini bölgesi için özel titantum ağda var ben bunların hepsini bakimliolmak.com diye bir siteden aldım çokta memnunum.

bende korkumun gözü kör olsun eyvahedigeldismile jiletle alıyorum heryanımı..cunku agda muthıs canımı yakıyor .. ozellıkle bacak arkalarını alırken gozumun yası yuzumu yıkıyor ve dayanamayıp bırakıyorum orayıda jiletle alıyorum...bekarım,tuy problemını cok yasamıyorum ,cok yok cunku..jilet kullanmama ragmen az ve ınce... ama bende ısterdım cesaretlı davranıp sır agda yaptırabılmek

ben eldivenle alıyorum
gayet de memnunum
kuaföre falan utandığım için gidemem yaa:kedi:

sir ağda.. o temizliği hiçbişeye değişmem..

bencede sir adğa ben depilissimanın kalın pudralı titanyum konserve ağdasını kullanıyorum genital bölge için özel üretilmiş kızarıklık tahriş sivilce yapmıyor hiç çok fazlada acıda hissettirmiyor tavsiye ederim makine olmadan tencerede suda ısıtarak zor oluyor ısı ayarlanmıyor hemen soğuyor yada çok ısınıyor o yüzden birde depilissimanın konserve ağda makinesini aldım ben

Bende jilet kullandım tüyler kalınlaştı,çoğaldıkça çoğaldı.Kuaför olayıda bana tersti kimseye gösteremem utanırım yani.Bigün ağdadan öyle yandımki yarım yamalak gittim kuaföre utancımdan kızla hiç konuşmadım ne canım okadar yandı,nede rezillik çektim.Ayda bi kere aldırıyosun 15 tl o kadar.hala da utanırım kızlardan o ayrı.Ama olsun onlar işini yapıyo alışmışlar yani temizlik gibisi yok.Bu güne kadar çektiğim rezillikmiş.

imkanın varsa lazer epilasyona git,
imkanın yoksa sir ağda kullan muhakkak, regl in bitince hemen yap ağdanı, kendin yapamıyorsan kuaföre git, zamanla alışırsın; utanmazsın :)))

çam sakızı ağda,yıllardır kendşm yaparım,20 dk da biter oooh 1 ay rahatlık.yalnız şu an 7 aylık hamileyim,bundan sonra kendim nasıl yaparım bilmiyorum,göbeğim baya büyüdü...

Peki, kizlar, Ankarada iyi bir agdaci bilen var mi? Kizilayda falan? Ben hep kremle yaptim, ama tam alamiyorum tuyleri:/ En iyisi agdaci sanirim. Yardim ede bilirmisiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…