Genital bolgeme taktim 🤭😁

Lazere gitmek istiyorum oradakilerden cekiniyorum bu yüzden yani. Doktora da görünmem gereken basur problemim var ayy bu ne iğrenç diceklergibi geliyor 😁
Lazerdekiler sizi işiniz bittiğinde hatırlamayacaklar bile. Onlar kim bilir neler neler görüyordur. Pis bir genital bölge mi yoksa temiz ama renk değişikliği olan bir genital bölge mi deseler, temiz olanı secerler emin olun.

Bir video vardı, doktor kadına vajina beyazlatma işlemi yapıyor, kadın o anda video çekiyor ve doktora el sallattırıyordu😂😂
Dr da kadının bacaklarının arasından kafasını çıkarıp takipçilere merhaba diyordu😂😂😂
Hayatımda bundan daha garip çok az şey gördüm😂

Lazere bence gitmeyin derim, karışmak ta istemem ama . Dini boyutu konuşmak burda yasak yine de belki bilmiyorsunuzdur diye yazmak istiyorum bi kadına o bölgemizi açmak haram, eğer zorunlu değilse. Lazerle gitse de hamilelik olduğunda geri geliyor zaten tüyler.
Merhaba ama mecbur kalacağımız durumlar da olucak ileride. Doktora da açıyoruz ablam hamileliğinde tüylerini alamayınca ben almıştım napıcaz...
Çok geçmiş olsun,beslenmenize dikkat edin bir de at kestanesinden bir ilaç yapılıyor diyorlar iyi geliyormuş ama nasıl yapıldığını net olarak bilmiyorum.
Teşekkür ederim araştırıcam bakalım neymks

Basur için bi İbrahim saraçoğlu nun önerdiği kürü deneseniz? Bitkinin adı çoban çantasıydı. Ben basurdan çooooook çektim sancıdan 1 gram uyuyamadığım gece oldu ilaçlar da kullandım bende işe yaramadı tek işe yarayan ısırgan lapasını oraya tampon yapmak olmuştu, orda yara oluyor onu iyileştiriyor sanırım ve acısını tek alan o olmuştu,şu an ağrı yok ama af edersiniz çok açık belki iğrenç ama o meme geçmedi, bebeğimi emzirmem bitince sülük tedavisi yaptırmayı düşünüyorum.size en önemli tavsiyem asla kabız olmayın çok su için, katı beslenmeyin kabızlık ve ıkınma basurun düşmanı. genital bölgeye gelince, dert edilecek bir şey değil erkekler hiç önemsemiyor merak etmeyin bakmıyor bile bu kadar evli insan var hiç duymadım sorun olduğunu
O meme bende hep vardı zaten insanlar sasiriyo neden baktım diye ama mecbur başucu kontrol etmek şart.🤷🏻‍♀️ önceden acı yoktu rahattım şimdi tam basur çekiyorum yani ama galiba o meme gitmiyor araştırdım baya

Bir video vardı, doktor kadına vajina beyazlatma işlemi yapıyor, kadın o anda video çekiyor ve doktora el sallattırıyordu😂😂
Dr da kadının bacaklarının arasından kafasını çıkarıp takipçilere merhaba diyordu😂😂😂
Hayatımda bundan daha garip çok az şey gördüm😂
Ahaahhaah saka gibiii. Bu gidişle muhtemel sonum dermişim 🤪

O meme bende hep vardı zaten insanlar sasiriyo neden baktım diye ama mecbur başucu kontrol etmek şart.🤷🏻‍♀️ önceden acı yoktu rahattım şimdi tam basur çekiyorum yani ama galiba o meme gitmiyor araştırdım baya
Fissür oluşuyor ıkınmadan dolayı, su için, salatalık yiyin, kuru kayısı yiyin kabız olmayın o zaman çok kötü oluyor. Eğer orda yanma varsa ısırgan lapasını öneririm aktardan 4 5 liralık bile alsanız baya var içinde fazlasıyla yeter

Fissür oluşuyor ıkınmadan dolayı, su için, salatalık yiyin, kuru kayısı yiyin kabız olmayın o zaman çok kötü oluyor. Eğer orda yanma varsa ısırgan lapasını öneririm aktardan 4 5 liralık bile alsanız baya var içinde fazlasıyla yeter
Peki çok sağolun babamla annemde de aynı sorun var hep kayısı yerlerdi sıra bende teşekkürler tekrardan:)

Aynen öyle arkadaşın temiz olsun, allah korusun hastalığım olmasin da gerisi mühim değil.
En basit mantar enfeksiyonu dahi insani yaka silktiriyor.
Bende hep hastalık kapmamak için özen gösteririm yani öyle hiç açıp bakmamak kendi halinde takılsın olmuyor sonuçta temizliğini kendimiz yapıyoruz açtıkça da görüyorum benim içim bi kötü oluyor irrite oluyorum yani 😑

Ben keseliyorum foşur foşur bir de limon surerim arada, ona cok iyi bakarim.Anneannemin annesi anneme; kızım o senin ekmek teknen demis.Annecigim daha kucukmus.Sonradan anladim diyor degerini..

Yine de kara benim ekmek teknem.Sir agdalar mahvetmisti.Lazere de gidiyorum gittim cık cozum olmadi.Esimde esmer aman iki kara kutu idare ediyoruz..

Bende hep hastalık kapmamak için özen gösteririm yani öyle hiç açıp bakmamak kendi halinde takılsın olmuyor sonuçta temizliğini kendimiz yapıyoruz açtıkça da görüyorum benim içim bi kötü oluyor irrite oluyorum yani 😑
Canım ben buğday tenliyim benim de esmer orası ama eşim asla sorun yapmadı inan bana bizi irrite eden hiçbirşeyi erkekler takmıyor bile pis olmaması ve basarili bir cinsel hayat tek önemli olan. Benim sana senden yaşca büyüğüm; tavsiyem kafana takmamayı kendini sevmeyi öğrenmen olur. Inan bana kimse kusursuz değil. Ama dersen ki şekil bozukluğu sağlık sorunlarını tetikliyor , ya da ben icimde yok edemiyorum bu psikolojik tramva oluyor bende; ozaman bi hal çaresine baktır derim ne diyim..

X