Genital bolgeme taktim 🤭😁

Mutsuzum41

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
271
295
24
bölgede yoğun bi kararma var😔 Kendim çok ama çok açık tenli bir insanım ama genital bölgem ve makatta aşırı kararmalarim var. Lazer epilasyona gidicem gidemiyorum utanctan. Lazerin de çok az renk actigini söyledi uzman da. Bir de hemeroid (basur) var bu dönem aşırı ilerledi doktora bile gidemiyorum. Kararma dışında iç dudakta sarkma da var bekarim cinsellik de yaşamadım, dar pantolon giymekten olabilir diye de okudum genetik de olabilir diye de okudum. Lisede her gun dar pantolon giydim surtunmeden de olmus olabilir bunun da ameliyatini olmak istiyorum anneme açamadım durumu 🤭 Ileride kendi paramla kendim hallederim diye düşündüm. Kötülükten şikayetçi olup biseyler kullanan var mı doktorlar yardımcı olabilir mi krem önermek gibi? Benimle aynı durumu yaşayıp çizenler var mı bilmek istiyorum kendimi temizlerken bile bakmak istemiyorum ya bu yaşta sinirlerimi bozdu 🤬

Komik bir şey söyleyeceğim, bir arkadaşım, o bölgeye sudan etkilenmeyen fondöten sürdüğünü soylemisti. Çok gülmüştüm ona çünkü böyle şeyleri dert etmesi ve cabalamasi bana tuhaf gelmişti.

Sanırım, cinsel içerikli filmler ve ünlüler yüzünden, kendimizi kusurlu görüyoruz. Onlara benzeyemeyiz, biz doğal kadinlariz. Takmayın derim ama çok takiyorsaniz o bölgeye beyazlatma işlemi uygulayan doktorlar varmış, araştırın.

Bu kadar takıyorsanız amelıyat olursunuz çünkü bu tarz şeyler ya genetık olur ya da doğum vs. Yanı bence bunun ameliyatı normal zıra sağlıklı bır durum değil koku yapar pantolon külot gıbı şeyler sıkar acı yapar pişik olur bla bla gayet sağlık ıcın bu ameliyat olunur. Kararma içinde krem şu bu işe yaramaz profesyonel bir yardım alın lazerle ve ya özel şeylerle rengi açıyorlar.

Karbonat limon krem ameliyat vs bir sürü çözümü olabilir ama en iyi çözüm galiba çok kafaya takmamak. Daha bekarmissin bunun evliliği var doğumu var o zaman ne yapacaksin

Komik bir şey söyleyeceğim, bir arkadaşım, o bölgeye sudan etkilenmeyen fondöten sürdüğünü soylemisti. Çok gülmüştüm ona çünkü böyle şeyleri dert etmesi ve cabalamasi bana tuhaf gelmişti.

Sanırım, cinsel içerikli filmler ve ünlüler yüzünden, kendimizi kusurlu görüyoruz. Onlara benzeyemeyiz, biz doğal kadinlariz. Takmayın derim ama çok takiyorsaniz o bölgeye beyazlatma işlemi uygulayan doktorlar varmış, araştırın.
Var mıymış gerçekten suren? Burada bir üye sormuştu da ne gerek var falan yazmıştık.
Makyaj önemli tabi🙂

Her detayını bilecek kadar nasıl da incelemişsiniz valla helal olsun 😬😬

Bahsettiğiniz şeyler için estetik yaptırılıyor diye biliyorum. Çok rahatsızsanız deneyebilirsiniz.

Bu kadar takıyorsanız amelıyat olursunuz çünkü bu tarz şeyler ya genetık olur ya da doğum vs. Yanı bence bunun ameliyatı normal zıra sağlıklı bır durum değil koku yapar pantolon külot gıbı şeyler sıkar acı yapar pişik olur bla bla gayet sağlık ıcın bu ameliyat olunur. Kararma içinde krem şu bu işe yaramaz profesyonel bir yardım alın lazerle ve ya özel şeylerle rengi açıyorlar.hadi
Hadi ya😔 lazere gidicem de utançtan gidemiyorum evet sırf estetik olarak değil giden canım da yanıyor bazen. Teşekkürler

X