Genital bolgemden aşırı rahatsiz oluyorumum

Mutsuzum41

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
271
295
24
O bölgede yoğun bi kararma var Kendim çok ama çok açık tenli bir insanım ama genital bölgem ve makatta aşırı kararmalarim var. Lazer epilasyona gidicem gidemiyorum utanctan. Lazerin de çok az renk actigini söyledi uzman da. Bir de hemeroid (basur) var bu dönem aşırı ilerledi doktora bile gidemiyorum. Kararma dışında iç dudakta sarkma da var bekarim cinsellik de yaşamadım, dar pantolon giymekten olabilir diye de okudum genetik de olabilir diye de okudum. Lisede her gun dar pantolon giydim surtunmeden de olmus olabilir bunun da ameliyatini olmak istiyorum anneme açamadım durumu Ileride kendi paramla kendim hallederim diye düşündüm. Kötülükten şikayetçi olup biseyler kullanan var mı doktorlar yardımcı olabilir mi krem önermek gibi? Benimle aynı durumu yaşayıp çizenler var mı bilmek istiyorum kendimi temizlerken bile bakmak istemiyorum ya bu yaşta sinirlerimi bozdu

Renk acilabilmesi icin ya lazere gidiceksin ya da mezoterapi yaptircaksin.Lazer ile genital bolge renk acma diye aratirsan ayrintilari cikar.Krem vs hepsi bos bence ben burda nerdeyse cogu konuyu okudum oyle bir caresi yok.Sekil bozuklugu icin de labioplasti olmalisin.Ben de yaptirdim fene enfeksiyonum vardi artik gecti.

Ne kadar ücret ödediniz ameliyat için? koyuluk için lazere gitmek istiyorum ama çok kötü olduğu için utanıyorum yani orda bacaklarımı açmaya kadına sordum saçmalama ne olucak tek sen değilsin öyle dedi biraz rahatladım ama cesaret edip başlayamadım da şekil bozukluğu da var ya

6500 civari odedim labioplasti icin.Benim dedigim normal lazer degil renk acmak icin farkli bir teknik uygulaniyor.Killar icin degil yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…