Genital bölge koku 😔

Ben kullandım o yağı koku için değil de enfeksiyonum vardı .işe yaradı biraz sanırım akıntım geçti biraz . Bide kokusu çok keskin Baya kokuyor

Ben kullandım o yağı koku için değil de enfeksiyonum vardı .işe yaradı biraz sanırım akıntım geçti biraz . Bide kokusu çok keskin Baya kokuyor
Markasi neydi? Koku takintim var acimcasi koku yok bende ama zaman zaman kullanmak icin elimde boyle birsey olsun isterim

Şimdi kullandığımda murat çubukçuoğlu yazıyor. Bitmek üzere bu. Bu bitince defne var markasında öyle yazıyor doğalmış. Ben 3 aydır kullanıyorum faydasını gördüm mantar şikayetim oluyordu

Camasır gıymezse akıntı bacagına akar ki
Vajınal akıntısı olmayan yoktur..

Nioli yağı temizlik veya koku için değil. Enfeksiyon ve mantar için kullanılıyor. Esra Ezmecinin de değil senelerdir olan bir şey bu
Esra ezmecinin . Evet o yag normalde heryerde satılıyor fakat kendi üretimi olan yagı kullanıyorum ben icerigi farklı . Kokuyuda 0 a indirdi . Denendi .

Esra ezmecinin . Evet o yag normalde heryerde satılıyor fakat kendi üretimi olan yagı kullanıyorum ben icerigi farklı . Kokuyuda 0 a indirdi . Denendi .
Kokuyu sıfıra indirmesinin nedeni enfeksiyon mantar vs temizlediği için. Kötü kokunun sebebi onlardır zaten.

Mantar gar muhtemelen. Tedavi olman lazım. Kadın doğuma git o yönlendirir.

Kokuyu sıfıra indirmesinin nedeni enfeksiyon mantar vs temizlediği için. Kötü kokunun sebebi onlardır zaten
Kokuyu sıfıra indirmesinin nedeni enfeksiyon mantar vs temizlediği için. Kötü kokunun sebebi onlardır zaten.
Enfeksiyonum yok normal akıntı kokusundan bahsettim temiz tutuyor bölgeyi yeniliyor . Daha önce kadın dogumda hemşirelik yapmış biri olarak başarılı buldum kadının yaptıgı içeriği

Doktordan tedavi alın ben öyle yaptım. Bir çeşit mantar bu. Geçti şükür. bi de ellerinizi tuvalete girmeden önce sabunla yıkayın. Özel bölgenin sabunla köpükle jelle yıkanması asla çözüm değil. Tedavi bitene kadar ve bitikten sonra el dezenfektanına dikkat edin tuvalete girmeden evvel. Dezenfektan dediysem sadece köpürterek sabunla yıkayın. Tekrar bulaşmasın.

Doktora gidin enfeksiyon var gibi duruyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…