Genital beyazlatma

Angelez

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2018
3
0
merhaba arkadaş. Bende bir gelin adayıyım ve genital bölgemdeki esmerlikten çok rahatsızım beyazlattırmak istiyorum lazerle. İstanbulda oturuyorum önerebileceğiniz biyer var mı acaba ?☺️

merhaba arkadaş. Bende bir gelin adayıyım ve genital bölgemdeki esmerlikten çok rahatsızım beyazlattırmak istiyorum lazerle. İstanbulda oturuyorum önerebileceğiniz biyer var mı acaba ?☺️
Ben ankarada yaptirdim ayni dert bendede vardi l.Esra Cabuk Comert yapti arastirmani oneririm gelme imkanin varsa cok ilgili ve istegin uzerine seni onemseyen biri.

İstanbul da bilmiyorum ama Ankara da Esra Çabuk Cömert'e yaptırdım memnunum öneririm.

Ben de merak ediyorum bunu.
Ancak yumurtaliklara zarar vermesin?
Benim annem beyazlatma icin degil ama oradaki tuy problemi icin lazere gitti.
Uc dort sene sonra ise kist olustu ve yumurtaliklari alindi.
Lazerden dolayidir diyemiyorum kesin olarak ,ama bana israrla dogumdan once yaptirma diyor.Sonucta lazerin hele ki beyazlatma, zararlari henuz bilinmis ve aciklanmis degil.

Ben de merak ediyorum bunu.
Ancak yumurtaliklara zarar vermesin?
Benim annem beyazlatma icin degil ama oradaki tuy problemi icin lazere gitti.
Uc dort sene sonra ise kist olustu ve yumurtaliklari alindi.
Lazerden dolayidir diyemiyorum kesin olarak ,ama bana israrla dogumdan once yaptirma diyor.Sonucta lazerin hele ki beyazlatma, zararlari henuz bilinmis ve aciklanmis degil.
Ben 3buçuk ay önce yaptırdım bu işlemi Mehmet Akgün'e sizin gibi endişelerim vardı 2 hafta once kadın doğum uzmanıma gittim sağlıklıyım. Yüzeye uygulanıyomuş zarar göreceğini sanmıyorum dedi

Ben 3buçuk ay önce yaptırdım bu işlemi Mehmet Akgün'e sizin gibi endişelerim vardı 2 hafta once kadın doğum uzmanıma gittim sağlıklıyım. Yüzeye uygulanıyomuş zarar göreceğini sanmıyorum dedi
Tesekkur ederim,ileride ben de yaptirmak istiyorum.Siz beklediginiz gibi bir sonuc alabildiniz mi

Ben ankarada yaptirdim ayni dert bendede vardi l.Esra Cabuk Comert yapti arastirmani oneririm gelme imkanin varsa cok ilgili ve istegin uzerine seni onemseyen biri.
Konularda hayli ismi geçen ve memnun kalınan bir doktor sanırım Esra hanım süreç nasıl geçti ben lazer epilasyon yaptırdım kıllar bitti ama renk tonu olduğu gibi duruyor bu işlem nekadar sürede iyileşme gösteriyor işime engel olurmu yapıldığı gün günlük hayata devam edilebiliyormu verdiğiniz bilgiler için şimdiden tesekkurler

Mehmet Bey bu işlemide mi yapiyomuss ben hic bilmiyordum ne kadar ödediniz acaba?Bir de istediğiniz sonucu aldınız mi?

Konularda hayli ismi geçen ve memnun kalınan bir doktor sanırım Esra hanım süreç nasıl geçti ben lazer epilasyon yaptırdım kıllar bitti ama renk tonu olduğu gibi duruyor bu işlem nekadar sürede iyileşme gösteriyor işime engel olurmu yapıldığı gün günlük hayata devam edilebiliyormu verdiğiniz bilgiler için şimdiden tesekkurler
İslemi yaptirip isine donebilirsin elbette.İslem kisa suruyor zaten 1 ay da soyulmalar tamamlaniyo ve sonucu gorebiliyorsun zaten.İslemden memnun kaldim sonrasinda Esra Hanimla da diyalogu kesmedik kontrole gittim guzel sonuclar aldim.

Ben bunu bizzat yapan dr.lardan ogrendim. Oyle disi tamamen renk degistirsin de bembeyaz olsun diye bir sey yok dediler. Bir de kimisi tek seansta acilabilecegi son noktaya kadar acilir diyor kimisi 3 seans. Tek seans diyenlere soruyorum fazlayi soyleyenler fazla para almak icin yapiyordur diyor. Gercekten her kafadan bir ses cikiyor. Ama bence cok rahatsiz olma. Kotu bir sekil bozuklugu yoksa vajinada rengi dert etmez hicbir erkek.

İslemi yaptirip isine donebilirsin elbette.İslem kisa suruyor zaten 1 ay da soyulmalar tamamlaniyo ve sonucu gorebiliyorsun zaten.İslemden memnun kaldim sonrasinda Esra Hanimla da diyalogu kesmedik kontrole gittim guzel sonuclar aldim.
Grip oldum bitsin gidicem yaptırıcam. Onumuzdeki perşembeye randevu aldim sonuçları yazarım.

X