Genişlemiş Gözenekler İçin Acil Yardımınıza İhtiyacım Var

ozlem8761

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2010
203
5
Merhaba arkadaşlar,

neredeyse bir yıldır yüzüme dermokozmetik ürünlerden kullanmadığım kalmadı... geçen vakte mi yanayım yoksa döktüğüm onca paralara mı..

la roche possay
neostrata
nuxe
dcl
noviderm..

hiçbiri gözeneklerimi yok etmedi sıkılaştırmadı.
kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum lüften yardıma ihtiyacım var kimyasal peeling mi olur yoksa lazer mi bana bir çözüm önerin lüften

Eki Görüntüle 231515 Eki Görüntüle 231516 Eki Görüntüle 231517 Eki Görüntüle 231518

öncelikle gecmiş olsun canım, cildini temizledikten sonra cok kuru bırakma cilt tipine uygun bi nemlendirici sür,yoksa gözenekler kuruluktan sarkmaları daha cok belli ediyo.
sana önerebilceğim sey, sabahları uyanınca yüzünü yıkadıktan sonra küçük bi buz parcasıyla dairesel hareketlerle masaj uygula.
soğuk kompres cildi sıkılastırır. umarım cözüme kavusursun :KK34::KK71:

öncelikle gecmiş olsun canım, cildini temizledikten sonra cok kuru bırakma cilt tipine uygun bi nemlendirici sür,yoksa gözenekler kuruluktan sarkmaları daha cok belli ediyo.
sana önerebilceğim sey, sabahları uyanınca yüzünü yıkadıktan sonra küçük bi buz parcasıyla dairesel hareketlerle masaj uygula.

öncelikle temizleme ve tonikleme öneriyorum canım sana..çok pahalı olmalarına gerek yok

sana dermokozmetik zararsız ürünler önereceğim.

deracine ballı bi üründür..3 ayda ciddi etkisini gösterecektir.
jel ve tonik ikisi 60 tl.
1yıla kadar dayanan bi ürün .

bioderma jel ve tonikleme 95 tl buda 1 yıl dayanan bi ürün ve herkes çok memnun.
ve bol su içmeni öneriyorum.
kendini 3 aylık bi bakıma sok bakalım değişen birşey varmı..

öncelikle temizleme ve tonikleme öneriyorum canım sana..çok pahalı olmalarına gerek yok

sana dermokozmetik zararsız ürünler önereceğim.

deracine ballı bi üründür..3 ayda ciddi etkisini gösterecektir.
jel ve tonik ikisi 60 tl.
1yıla kadar dayanan bi ürün .

bioderma jel ve tonikleme 95 tl buda 1 yıl dayanan bi ürün ve herkes çok memnun.
ve bol su içmeni öneriyorum.
kendini 3 aylık bi bakıma sok bakalım değişen birşey varmı..

çok teşekkür ederi canım elimdeki ürünler bitsin senin dediklerini deneyeceğim...

saol canım denerim:) inşallah ya benim yüzüme nazar değdiler ya eskiden leke bile yoktu :KK43:(

aynen canım benmde aynı sekilde. yüzüme bebek gibi diye diye cildim iyice bozuldu bir anda lekeli sivilceler cıkmaya basladı.. kendime göre bişeyler yapmaya calısıyorum inşallah istedğimz sonuca ulasırız artık insanın canı cok skılıyo cidden cok iyi anlıyorum seni :KK43:

aynen canım benmde aynı sekilde. yüzüme bebek gibi diye diye cildim iyice bozuldu bir anda lekeli sivilceler cıkmaya basladı.. kendime göre bişeyler yapmaya calısıyorum inşallah istedğimz sonuca ulasırız artık insanın canı cok skılıyo cidden cok iyi anlıyorum seni :KK43:

o nazar degenlerin gözlerini oymak vardı :))

tatlım beğeni yapmışsın yeni gördüm ve aklıma geldi yazmak istedim.

bu arda benim yazdıgım bütün ürünler dermkozmetik.
zararsızdır yani kimyasal içermeyendir koozmetik değil.

diğer yazdımda deracine veya biodermayı önermiştim ama..

cilt doktorlarınında önerdiği la roche posayı unutmuşum..
biodermadan daha uygundur..
temizleme jeli 35 civarı
toniğide 35 civarı.
ama 35in üstünde olmadıkları kesin...
kesinlikle la roche posay çok iyi kaliteli fransız ürünü.kullanmanı tavsiye ederim.bayrama tatile gidicem döndükten sonra bende cilt temizlik ürünlerimi stokluycam alıp kullan.
ayrıca birde cildini havluya silme!!yıkadıktan sonra kagıt havlular oluyor onlarla sil ve hergün mutlaka 2 buçuk lt.su iç.çok büyük etkisi var ve mutlu ol .mutlu olunca kendini eminim iyi hissediceksin.saglıkla kal :=):KK69:

ben de bu gözenek sorunu genetik malesef:KK43:((((((

küçükken annemin yüzüne bakıp anne senin yüzüne noldu niye böyle delikli derdim benim yüzüm pürüzsüzdü o zamanlar ve şimdi ben de aynıyım kardeşime bakıp birkaç sene sonrası için ona üzülüyorum şimdiden...

cildiyeye gittim ve doktor cola, cips, çikolata, abur cuburdan uzak duracaksın ilk olarak yağlanmayı engelliyeceksin dedi ek olarak da gece yatmadan önce yüzümü ıhlamur suyuyla temizlememi önerdi, uygulamaya başlamadım ama bayramdan sonra kendime vakit ayırabilecğeim günlerde her gece düzenli uygulamayı düşünüyorum, belirgin bir etkisi olursa yazarım ya da denerseniz siz yazın..:)

tatlım beğeni yapmışsın yeni gördüm ve aklıma geldi yazmak istedim.

bu arda benim yazdıgım bütün ürünler dermkozmetik.
zararsızdır yani kimyasal içermeyendir koozmetik değil.

diğer yazdımda deracine veya biodermayı önermiştim ama..

cilt doktorlarınında önerdiği la roche posayı unutmuşum..
biodermadan daha uygundur..
temizleme jeli 35 civarı
toniğide 35 civarı.
ama 35in üstünde olmadıkları kesin...
kesinlikle la roche posay çok iyi kaliteli fransız ürünü.kullanmanı tavsiye ederim.bayrama tatile gidicem döndükten sonra bende cilt temizlik ürünlerimi stokluycam alıp kullan.
ayrıca birde cildini havluya silme!!yıkadıktan sonra kagıt havlular oluyor onlarla sil ve hergün mutlaka 2 buçuk lt.su iç.çok büyük etkisi var ve mutlu ol .mutlu olunca kendini eminim iyi hissediceksin.saglıkla kal :=):KK69:

slm canım uzun zamandır netim olmadığından ayrı kaldım bende önce bir cildiyeye gidip ardından alayım diyorum

Ben de La Roche Posay önereceğim ya da dermokozmetik olan başka bir temizleme ve nemlendirme ürünü. Gözenek için en doğalı ve iyisi kil maskesi. Yağlı cilt ise yeşil kil, değilse beyaz ama ben yeşilden daha çok sonuç alıyorum. Haftada 1 yapıp 20-30 dk kurumasını bekleyince gözeneklerin kilin üstünde nasıl durduğunu da göreceksin, gerçekten ölü deriyi atıyor. Gün içinde bol bol su içmek ve yeşil çayla da takviye etmek iyi gelir. Yine de geçmezse ya da yağlanma, sivilcelenme tarzında başka sorunların oluyorsa endokrinoloji (hormon) dr'una görünmen iyi olacaktır. Ancak genetik de olabilir gözenekler. Umarım kurtulursun :)

Yine sipor diyorum.Sipor yaptığında kan dolaşımı arttığı için tüm vücudun hızlı çalışacak ve gözenekler sıkılaşacak kimyasalları boşver koşmaya başla..Çok ağır koşsan bile etkileyecek emin ol çoğu kişide yolunmuş tavuk derisi görünümü var söyledim koşmaya başladılar nası azaldı inanamazsın..Hemen olmayacak zamanla..Kimyasallarla temizlediğinde anlık düzelecek iki üç sonra yine eskiye dönecek..Johnson&johnson un pore sabunu var onunla 30 saniye köpürtüp durula sonra yine aynı markanın toniğini sür nazikçe ama sabunu her gün yapma derini soyar..Gözüne değdirme bu arada!T bölgesi için...:KK45:

Ben de La Roche Posay önereceğim ya da dermokozmetik olan başka bir temizleme ve nemlendirme ürünü. Gözenek için en doğalı ve iyisi kil maskesi. Yağlı cilt ise yeşil kil, değilse beyaz ama ben yeşilden daha çok sonuç alıyorum. Haftada 1 yapıp 20-30 dk kurumasını bekleyince gözeneklerin kilin üstünde nasıl durduğunu da göreceksin, gerçekten ölü deriyi atıyor. Gün içinde bol bol su içmek ve yeşil çayla da takviye etmek iyi gelir. Yine de geçmezse ya da yağlanma, sivilcelenme tarzında başka sorunların oluyorsa endokrinoloji (hormon) dr'una görünmen iyi olacaktır. Ancak genetik de olabilir gözenekler. Umarım kurtulursun :)

tamam canım inşallah kurtulurum.... hepimiz kurtulalımm :)

X