Genetik test

pinkheartt

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2024
692
317
26
Kızlar merhaba benim ilk transferim negatif olduğu için doktor eşimden ve benden kromozom testi yaptırmamızı istedi. Bu testi yaptıran var mı ne gibi bir sonuç çıkarsa problem oluyor acaba

Kızlar merhaba benim ilk transferim negatif olduğu için doktor eşimden ve benden kromozom testi yaptırmamızı istedi. Bu testi yaptıran var mı ne gibi bir sonuç çıkarsa problem oluyor acaba
Ben yaptırdım hepsi normal çıktı bir sorun çıkmadığı için embirolara pgt yaptırmaya gerek görmedi. Sorun çıkarsa heralde embirolara genetik test istiyorlar.Hersey normal olduğu halde benimde ilk tubbebek negatif oldu

Anladım canım benimde işte ilki negatif olunca doktor bizden test istedi. Acaba dedim bu testte kötü bişey çıkma ihtimalide var mı ki bilemedim tedirgin oldum biraz.

Anladım canım benimde işte ilki negatif olunca doktor bizden test istedi. Acaba dedim bu testte kötü bişey çıkma ihtimalide var mı ki bilemedim tedirgin oldum biraz.
Merhaba benim de ilki negatif olunca bu testi istediler. Bir sorun çıkmadı sanırım pıhtılaşma falan bakıyorlar. Ola ki çıkarsa sonraki tedavide ona göre ilaç kullandırtır doktorunuz inşallah sonraki transferimiz pozitif olur hayırlı ile

Evet doktorda bişey çıkacağın sanmam ama bakalım dedi. İnşallah bendede sorun olmaz ve ikinci hamile kalırım sizde pozitifi görebildiniz mi

Evet doktorda bişey çıkacağın sanmam ama bakalım dedi. İnşallah bendede sorun olmaz ve ikinci hamile kalırım sizde pozitifi görebildiniz mi
Karyotip gen analizi birde kandaki pıhtılaşma bakıyorlar bizde yaptırmıştık temiz çıktı çok şükür korkma canım seninde birşey çıkmaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…