Genetik Test sonucu

destinesiaa

🐣🤍
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2022
3.595
8.608
Arkadaşlar merhaba, biri Haziran diğeri Mart olmak üzere 2 düşüğüm var araştırmak için genetik test verdik trombofili paneli sonucum bu şekilde çıktı anlayan biri yardımcı olabilir mi? Teşekkürler

Eklentiler

• IMG_5992.png
    563,5 KB · Görüntüleme: 790
Canım kan pıhtılaşması varmış yüksek ihtimalle iğne vericektir doktorun. Heterozigot yazan genlerde pıhtılaşma var

Cnm sonuçların 2 ayda çıkmış sanırım, sanırım pıhtılaşma var
Bnımde 2 kımyasalım vardı hatırlarsan ocak ve martta.
Bn smdı tedbir amaçlı 10 gundur coraspin yutuyorum
Genetıge gtmedım ama pazar sabahı test yapıcam eger varsa doktorla goruşucem

Bende sorun görünüyor iğne başlamam gerekiyormuş diğer kromozom sonucu çıkmadı aslında o uzun sürüyor. Bu 20 günde çıktı

merhaba, 1 yıl içinde 3 düşük 1 kimyasal gebelik yaladım doktorum bana da genetik merkezine gitmemi önerdi pıhtılaşmadan şüpheleniyor, siz hangi hastanede yaptırdınız, bana eğitim araştırma hastanesinde yaptırmamı önerdi doktorum, bir de kan vermeye gittiğinizde sizden beklenen bir kriter varmı regl olmama aç olma vs. gibi

Merhaba ben İstanbulda yaşıyorum şehir hastanesine gittim eşimle hem kromozom analizi hem de trombofili paneli yaptırdım. Aç mıydım değil miydim hatırlamıyorum ama sanırım o bir kriter değil. Regl gitmeyin bitmesini bekleyin öyle gidin. Eşinizden kromozom analizi için 2 tüp sizden kromozom analizi için ve trombofili paneli için 3ten fazla tüp kan alacaklardır. Kromozom analizi 3 ayda trombofili paneli 1.5 ayda sonuçlanıyor. Dilerim sağlık sorununuz yoktur

çok teşekkür ederim, ben de istanbulda yaşıyorum çapadan randevu almaya çalışıyrum, daha önce eşimle eşli kromozom analizi yaptırdığımızda sorun çıkmamıştı, kadın doğum doktorum sadece senin test yaptırman yeterli olur dedi bakalım, umarım ciddi bir sorun yoktur. Teşekkürler bilgi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…