GENÇLEŞME VE BAKIM

Ozlen Cetinkaya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2021
4
0
48
MERHABALAR
BİR KOZMETİK FİRMASININ SAHİBİYİM. YENİ VE ETKİLİ BİR ÜRÜN ÇIKARMAK İSTİYORUM. SİZLERDEN FİKİR ALMAK BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ. NASIL BİR ÜRÜN ÇIKARMALIYIM. FİKİRLERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.

Her derde deva bir ürün çıkarırsanız çok seviniriz . Mesela hem gözenekleri küçültsün hem lekeleri yok etsin, hem güneşten korusun hem kusurları onarsın , hem aydınlatsın hem yağlandırmasın .

merhaba
teşekkür ederim.sizin söylediğiniz tüm özellikler tek bir krem veya serumda yok aslında. bazen birlikte kullanılamıyor bazı malzemele. cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. kusurları onarmak için bir ürünümüz var aslında. bana ilk siz cevap verdiniz hediye etmek isterim.

ayrıca saç bakımı ve çıkartmak için bir çalışma yürütüyoruz. ve ben ilk defa kadınlar kulubünde bir şey paylaşıyorum. bana da yardımcı olursanız sevinirim. Yaptığım tüm ürünlerimizin sonuna kadar arkasındayım. kullanım ve kalite olarak çok iyi. ama öyle bir ürün çıkartmak istiyorum ki kullanan herkes mutlu olsun bir sorununa iyi gelsin.

teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…