Genc yasta akrabasi vefat etti :(

jelibon_prenses

:)
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2008
3.009
2
arkadaslar bugün askimin kuzeni vefat etti genc yasta kan kanserinden daha dün beni askim antalyadan almaya geldi kendi memleketinden ben orada calisiyordum sezon bitti beni almaya gelmisti hemde kuzenini ziyaret etmisti yogun bakimdaydi bugün ankaradayiz msj atti vefat etmis simdi tekrar gidiyor cok üzüldüm simdi kendisi sokta nasi davranayim bana akil verin kizlar onun acisini bende cok paylasiyorum senağlama

allahim geride kalanlara sabir versin
allah rahmet eglesin mekani cennet olsun
bu konuda sevgilinede nasil yardimci olursun bilemiyorum
zor bir durum
alllah yardimcin olsun

Allah rahmet eylesin..
Mekanı cennet olsun..
Kimseye genç yaşta böyle agır sorumluluklar vermesin inşallah...:Saruboceq:
Allah'tan sabır diliyorum..
arkadaşım sende arkadaşının yanında olmaya çalış .. kol kanat ger..
etme bulma dünyası bugün onun basına yarın bizim basımıza ..
ölüme çare yok iştee..:çok üzgünüm:

Allah rahmet eylesin canım çok üzüldüm..Ailesine ve sevenlerine rabbim sabrın en yücesini versin
Mekanı cennet olsun inşallah...
Ebu Turab hz. derki;
Dün geçti bugünü düşünürüm yarını varmı, Gençliğede güvenmem ölen hep ihtiyarmı..
Zamanı gelen gidiyor Rabbim öbür dünyada mekanımızı güzel eylesin inşallahh

Tekrar başınız sağolsun canım :çok üzgünüm:

Allah rahmet eylesin..başiniz sagolsun canim..

nasil davranman gerektigine gelince..bunu atlatmasi zaman alicaktir..bu zaman zarfinda yaninda olmaktan baska bişey gelmez elinden..ne desen boştur..birak acisini yasasin..sende onunla birlikte yasa..elbet zaman aciyi hafifleticektir..

Allah mekanını cennet etsın.
sevgilinize destek olun.. ölen kuzenın yerinin ii olcagından bahsedin.kardeşimi kaybettigim icin iyi biliyorum en büyük teselli onun orda iyi oldugu bi gün kavuşacagız tekrardan .Allah sevdiklerini erken alıp onların cennnete gitmesini kolaylaştırıyor.umarım öyledir.yüce Allah bizi yaratmıs mutlaka o kardeşimizin çektiklerinin kat kat üstü bir hediye verecektir ona.. ailesine büyük sabırlar..

bütün ölümler insanin icini acitirda, vefat eden genc olunca sanki cok daha zor oluyor,
Allah rahmet eylesin, yakinlarinin da basi sagolsun.

benimde 18 yaşında kuzenim ölmüştü sapasağlamdı ama trafik kazası geçirdi
ve öldü..
çok ağır bişey bu..yanında olmaya çalış bedenen..
ruhende destek olmaya çalış,konuşarak..
allah rahmet eylesin..

canım basınız saolsun...yanında ol...tesellı etmeye calıs yanında degılsende sık sık ara yanlız bırakma

rabbim yakinlarina sabirlar versin...genç olum daha da zor allah korusun
destek olmaktan baska elinden ne gelir ki ? acisini paylasiyorsun
basiniz sagolsun...
mekani cennet olsun...
anaya babaya sabirlar dilerim tekrar :-((

rabbim yakinlarina sabirlar versin...genç olum daha da zor allah korusun
destek olmaktan baska elinden ne gelir ki ? acisini paylasiyorsun
basiniz sagolsun...
mekani cennet olsun...
anaya babaya sabirlar dilerim tekrar :-((

o kadar zor bir durum ki nasıl davranacasın?
elinden geldiğince yanında ol, teselli etmeye çalışma çünkü teselli edemezsin.
acısını yaşamalı..
Allah genç ölüm yaşatmasın. Tüm yakınlarımızı bu illetten korusun.. Kalanlara Allah sabır versin.

tskler arkadaslar evet nasil teselli edicegimi bilmiyorum baya durgundu bugün son kez görmüs gömülmeden aksama dogru aradi bende acisini paylasiyorum görmedim ama dün cok duygulandim agladim canim benim aglama daha kötü olurum dedi bu hayat yalan iste arkadaslar genc yada yasli hepimizin gidecegi yer...

X