GENÇ BİR HASTA İÇİN

zynp76534

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2021
432
649
34
Hanımlar merhaba, Fatih isminde genç bir hasta için şifa niyetine hatim yapılıyordu. 6. Cüzü aldım ama planladığım tarihten çok önce regl oldum maalesef. Çevremde okuyabileceğim kimse de yok. 20 temmuza kadar 6. Cüzü okuyabilen olursa çook dua ederim 🌷🌷❤️

Hanımlar merhaba, Fatih isminde genç bir hasta için şifa niyetine hatim yapılıyordu. 6. Cüzü aldım ama planladığım tarihten çok önce regl oldum maalesef. Çevremde okuyabileceğim kimse de yok. 20 temmuza kadar 6. Cüzü okuyabilen olursa çook dua ederim 🌷🌷❤️
RABBİM tez vakitte kalıcı şifa versin fatih kardeşimize 🤲

Ben okurum kardeşim 6. Cüzü okuyunca okudum diye yazarım 🤲

MssPARE MssPARE bakar mısın canım

Ahhh canim benim nickin değişince çıkaramadım seni mesajlarına baktım. Pixiee nin dua grubunda hep varmışız. Hayırlı uğurlu olsun evladın olmuş 🤲 sağlıkla sıhhatle huzurla büyütün 💞

RABBİM tez vakitte kalıcı şifa versin fatih kardeşimize 🤲

Ben okurum kardeşim 6. Cüzü okuyunca okudum diye yazarım 🤲

Z zynp76534 okudum canım 6.cüzü ALLAH kabul etsin aminnnnnn 🤲

X