gelişmek istiyorum

hadinur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2013
663
181
34
kızlar ev hanımıyım önlisans bitirdim bir sene sonra evlendim hiç çalışmadımm çalışmayı düşündüm kısmet olmadı içimde hep bişeyler eksik hep çalışsaydım diyorum şuanda öyle bi imkanım yok sağlık durumları falan kendimi bişeyler konusunda eksik hissediyorum evlendiğimden beri sürekli evdeyim ev işi haricinde aktivitem yok kendimi nasıl geliştirebilirim neler yapsam iyi gelebilir acayip bi boşluk duygusu var yaşamamın bi amacı yokmuş gibi geliyo fikirlerinizi bekliyorum ev hanımları neler yapıyosunuz

kızlar ev hanımıyım önlisans bitirdim bir sene sonra evlendim hiç çalışmadımm çalışmayı düşündüm kısmet olmadı içimde hep bişeyler eksik hep çalışsaydım diyorum şuanda öyle bi imkanım yok sağlık durumları falan kendimi bişeyler konusunda eksik hissediyorum evlendiğimden beri sürekli evdeyim ev işi haricinde aktivitem yok kendimi nasıl geliştirebilirim neler yapsam iyi gelebilir acayip bi boşluk duygusu var yaşamamın bi amacı yokmuş gibi geliyo fikirlerinizi bekliyorum ev hanımları neler yapıyosunuz
akıllı fikirli kızsın bu sorunun cevabı çok geniş... illgi alanını bulup oradan yürü... kim neye göre cevap verse de sende yarayıp yaramayacağını kendin bilirsin gönlüne danış başla...

Son düzenleme:
İş başvurusu yapın. .
En güzeli çalışmak. .
Kurslara gidiyorum. .

nası anlatıyım aslında böyle hayalimde belli şeyleri başarmış biri olmak istiyorum hatta güzel yerlere gelmek istiyorum ama tatmin olurmuyum bilmiyorum örgüyü pek bilmem ahşap boyama süs eşyaları çok seviyorum arada yapıyorum

nası anlatıyım aslında böyle hayalimde belli şeyleri başarmış biri olmak istiyorum hatta güzel yerlere gelmek istiyorum ama tatmin olurmuyum bilmiyorum örgüyü pek bilmem ahşap boyama süs eşyaları çok seviyorum arada yapıyorum
Yaptığın süs eşyalarını ahşapları netten satarak belki hayallerin için birikim yaparsin:KK58:

Bende önlisans mezunuyum yaklaşık 9 ay fabrikalarda kalite güvence bölümlerinde çalıştım gebzeden ardahana gelin geldim 3 aylık evliyim ben de senin gibi boşluktaydım ve burda kurs dahi yok ve işte bulamıyorum kendime göre evde sokılmamak adına bişeyler yapıyorum örgü örümeye başladım fazlaca kitap okuyorum kişisel gelişim kitapları namaz kılmaya çalışıyorum bolca temizlik :) zaman geçiyo bugün inşallah kpss çalışmaya başlıcam ve dgs sınavına giricem aöf maliye okuyodum ona devam edicem inşallah bu şekilde zaman geçiriyorum malesef burdada arkadaş bulamadığım içün ve burası cok soğuk bi şehir oldugu için evde bi uğraş bulmak lazım

yaa bir dükkan açmayı neden denemiyorsun??? ilgi alanına göre bulunduğun yere renk getrirebilirsin aklıma geldi yazayım dedim :KK66:

Bende önlisans mezunuyum yaklaşık 9 ay fabrikalarda kalite güvence bölümlerinde çalıştım gebzeden ardahana gelin geldim 3 aylık evliyim ben de senin gibi boşluktaydım ve burda kurs dahi yok ve işte bulamıyorum kendime göre evde sokılmamak adına bişeyler yapıyorum örgü örümeye başladım fazlaca kitap okuyorum kişisel gelişim kitapları namaz kılmaya çalışıyorum bolca temizlik :) zaman geçiyo bugün inşallah kpss çalışmaya başlıcam ve dgs sınavına giricem aöf maliye okuyodum ona devam edicem inşallah bu şekilde zaman geçiriyorum malesef burdada arkadaş bulamadığım içün ve burası cok soğuk bi şehir oldugu için evde bi uğraş bulmak lazım
sen daha yeni evliymişsin cnm ben evleneli 3 yılı geçti ve hergün böyleyim benimde bölümüm gıda kontrol ne kadar güzel şimdiden ne yapacağını planlamışsın insanın birazda kendi elinde aslında herşey bişeye niyetleniyorum kendimde o güveni bulamayınca vazgeçiyorum hayat yeni şeyler denemedende ilerlemiyor kpss ye hazırlanman ne güzel bende düşünüyodum kısmet olmadı hakkımızda herseyin hayırlısı

cnm aslında hayalimde kafe açmak vardı pastane gibi bi yer işyeri açma belgemde var
e ne duruyorsun helva yapsana ... aaa millet arar bulamaz belgeyi müşteriyi, düşünüyon halâ küçük şehrin en büyük sorunu gençlerin takılacağı yerlerin olmaması insanlar kaynaşmak istiyor yaaa bul merkezi üniv. yaknı bir yer bitir olayı... 3-5 kişiye de gelir kapısı olursun fena mı azar azar ilerle işte ... sonradan kurs falan verirsin kadınlara beleşe birilerine hayrın dokunur

e ne duruyorsun helva yapsana ... aaa millet arar bulamaz belgeyi müşteriyi, düşünüyon halâ küçük şehrin en büyük sorunu gençlerin takılacağı yerlerin olmaması insanlar kaynaşmak istiyor yaaa bul merkezi üniv. yaknı bir yer bitir olayı... 3-5 kişiye de gelir kapısı olursun fena mı azar azar ilerle işte ... sonradan kurs falan verirsin kadınlara beleşe birilerine hayrın dokunur
off nası diyim üstümde bi atalet tembellik sorumluluklarımı bile yeterince yerine getirmiyorum önce bunu aşmam gerekiyo herşey bundan oluyo bir türlü kalkamıyorum yerimden motivasyon eksikliği hayatım boş boş geçiyo bu konuda napabilirim asıl

bebe
off nası diyim üstümde bi atalet tembellik sorumluluklarımı bile yeterince yerine getirmiyorum önce bunu aşmam gerekiyo herşey bundan oluyo bir türlü kalkamıyorum yerimden motivasyon eksikliği hayatım boş boş geçiyo bu konuda napabilirim asıl
ğim onun cevabını bilsem şu anda işten dönmüş yorgunluktan bitağ şekilde uyuyopr olurdum ben öğrenirsen baa da söyle :KK70: :KK70: :KK70:

Bence bir kadın çalışmalı. Eğer sağlık durumunuz buna imkan verecekse birgün ilk önceliğiniz bu olmalı.
Evde geçirdiğim süre boyunca en çok beni mutlu eden istediğim kadar kitap okuyacak zamana sahip olmamdı. Kitapalr sizi içine alır ve başka dünyalara götürür. Buna da yönelebilirsiniz.

Bir hobi edinebilirsiniz. Örgü, amigurumi, keçe, yağlı boya v.b sizi mutlu edecek bir şey.

Açık hava da yürüyüş. En sevdiklerimdendir. Kulaklığınızı takın ve kendinizi açık havaya bırakın. Bu orman benzeri yerler olabilir, sahil olabilir.

Benim tüm negatif enerjimi alırdı. Zamanla yürüyüşlerinizi tempolu yürüyüşe çevirerek aynı zamanda fit kalabilirsiniz.

Spor insana kendini mükemmel hissettirir. Çünkü kendinize yatırımdır. Evde veya spor salonunda bunu yapabilirsiniz.

Bir kursa gidin. yabancı dil olabilir bir enstrüman olabilir.

İlginizi çeken bir konuda derinlemesine araştırma yapabilirsiniz. Bu da en sevdiklerimdendi. Zaman ne kıymetli bir kavram.

O boşluk duygusunun kaybolması için dediğim gibi kendinize yatırım yapın.

X