Gelinlik Modelleri gelinlik

kızlarrrr merhaba ben aranıza yeni katıldım :)
Kasım ayında evleneceğim inş. size danışmak istediğim bir konu var :)beğendiğim gelinliğin resmini gönderdim. bu gelinlik aysiraya ait geçen hafta gittim fiyat sormak için 3600 tl fiyat verdiler diktirmeyi düşünüyorum ama kumaş ve danteli konusunda bi fikrim yok bana yardımcı olabilir misiniz? :)

Merhaba gelinlik guzel . Yani fotodan guzel gozukuyor. Gelinlikte dante, ve isleme ne kadar artarsa fiyatida o kadar atiyor. Ama bence 3.100e felan indirmesi lazim veya 3000 cunku gelinliklerde pAzarlik payi cok oluyor dogrusu. Bizde kardesime bakiyoruz su siralar. Relactive begendik gibi bakalim... :)

Merhaba gelinlik guzel . Yani fotodan guzel gozukuyor. Gelinlikte dante, ve isleme ne kadar artarsa fiyatida o kadar atiyor. Ama bence 3.100e felan indirmesi lazim veya 3000 cunku gelinliklerde pAzarlik payi cok oluyor dogrusu. Bizde kardesime bakiyoruz su siralar. Relactive begendik gibi bakalim... :)
evet pazarlık yapılır mutlaka:) teşekkür ederim yorumunuz için kardeşinize de mutluluklar dilerim

Sectigin gelinlik cok hosmus. Zevkine ve buradaki kizlarin da zevkine gguvenerek size danismak istedigim bi konu var kizlar
(konu acamiyorum)
Ekte attigim gelinligin asimetrik detayi hosuma gitmiyor. Simetrik ve hos gorunecek bi sekilde nasil bir tasarim yapabilirim? Tas ekleyerek veya dantel ekleyerek? Fikri olan? Lutfen yardim :KK43:

20150528_133340_1_1_1.jpg
20150528_133340_1_1_1.jpg

alt kısmını mı yaka kısmını mı beğenmedin. bence yaka kısmında düzeltme yapmalısın askı kısmı değişebilir

Yaka kismini begenmemistim evet yaka kismindaki askiyi daha V seklinde getirebilirim sanirim?
Tesekkurler yorum icin : )

Yaka kismini begenmemistim evet yaka kismindaki askiyi daha V seklinde getirebilirim sanirim?
Tesekkurler yorum icin : )
aynen bende o şekilde yapın dicektim alt kısım zaten hareketli başka bi eklemeye gerek yok bence
rica ederim ayrıca yine sorabilirsin bişi olursa:)

X