Gelinlik Modelleri gelinliğim nasıl canlarım

ama evden çıkarken taktın değil mi canım ? benim ailemde umursamaz ama dedikodudan korkuyorum ben canım:)

bak ben kırmızı kurdele filan takmıcam
gelinliğimle daha şık durduğu için mor kemerim olacak ve düğün boyunca da duracak
istediğin gibi renkli yap ne takıosun milleti

o zaman şimdiden hayırlı olsun tatlış nasıl mutlu olursan nasıl yakılırsa senin günün olacak zaten =)

Öncelikle senide allah mutlu etsin canım benim.. HEyecan olmazmıı doluuuu:) bende gelinlik provamı olucamm yarınn atarım resimlerini görürsün sende hemm :) işte daha halledemediğiimz şeyler varr nasıl yetişcekk bilemiyormmm :18::18:

:):) sağol canım benim.. herşey hallolur canım sen canını sıkma moralini bozma resimlerini bekliyorum eminim çok güzel olacaksındır heyecan normal fakat moralini yüksek tut

evet canım sorma 2 ay olacak yeni yeni geçiyor o yorgunluk.. bi de ramazan atlattık balayı iş bi yandan .. Allah kolaylık versinn en güzel günlerimizzz =)) çooook mutlu ol ins

ahhh çok iyisin umarım çok mutlu olurum ve umarım sende çok mutlu olursun.. biraz korkmaya başladım evlilikten ama araştırmalarım gösteriyor ki yeni evlenecek neredeyse tüm bayanlarda oluyormuş bu korku:) hem onlar tatlı yorgunluklardır demi ama canım:)

kesinlikle canım gerginlik oluyor sonrasında da hemen geçmiyor herşeyi sorguladığım dönemler oldu ama kısa süreli kendini çok dinlememeye kötü şeyleri unutup güzel şeyleri düşünmeye odakla kendini .. kendimi de ikna ediyorum bi yandan sana yazarken =))

2 ay olmasına rağmen hala aynı düşüncelerle mı boğuşuyorsun canım bu iş çok zormuş offf ama yaaaa

2 ay olmasına rağmen hala aynı düşüncelerle mı boğuşuyorsun canım bu iş çok zormuş offf ama yaaaa

canım ben çok küçük şeylerle mutlu olabildiğim gibi çok küçük şeylerle de mutsuz olup kafama takabiliyorumm .. o yüzden pollyanna gibi hep güzel şeyler düşünüp huzurlu olmaya mutlu olmaya çalışıyorumm .. meselaaa az önce kayınbabamm aradı sesini duymak istedik annenle dedi şok oldum =)çok sevindimm ..

bende öyleyim canım benim o yüzden çok iyi anlıyorum ben seni:)

bence gelinlik süper. üzerinde değişiklik yapılmasa daha iyi olur gibi geliyor bana. Askıları özellikle çok şık duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…