Gelinlik Modelleri gelinliğim nasıl canlarım

Gelinlik çok güzel ben straplez sevmem ama bunda gayet hoş durmuş bence pembe çiçek ve ayakkabıylada çok güzel olur mutluluklar dilerim , önemli olan senin içine sinmesi :)

çok teşekkür ederim canım benim darısı senin başına çok daha güzelleri senin olur inşallah..

Sen kendi zevkine bak, bir de biz buradan sadece resme bakıyoruz. Belki gelinliği canlı canlı karşımızda görsek fikirler daha değişik olur.Bence sen daha fazla kafanı karıştırma :)

Bu kırmızı kuşak olayı biraz tuhaf.Bana kalsa ben hiç taktırmam ama madem adet ailem için arabaya kadar katlanabilirim sanırım.

Güzel dileklerin için de teşekkürler.Evet işte bizde koşturuyoruz.Güzel ve tatlı telaşeler bunlar, Allah sonunu güzel etsin İnşallah.

işin tuhafı gelinliğin canlısını bende görmedim denemedim sadece kataloğun 4. sayfasında gördüm bunu istiyorum dedim ve kapattım o gün bugündürde farklı hiçbir gelinliğe bakmadım kafam karışmasın diye totem yapıyorum sanırım:S

AMİNNNN canım Allah cümlemizin sonunu iyi etsin hayırlısı neyse o olsun hayatımızda..

takan da var tabi neden olmasın mesela ben uçlarına isimlerimizi incilerle işlemiştim oyüzden çıkarmadım hep belimdeydi ayakkabım da sedef rengiydi sıkıntı olmadı ama normalde kuşak çıkıyo :KK1:

Hımmm güzel bir ayrıntı olmuş bendemi yapsam acabaaa:KK70:

kırmızı takmak zorunda mısın?7
şahsen ben o saçma sapan kırmızı kurdeleyi takmıcam
ayrıca onun anlamı eskiden bekaret filan de değilmiş, gelin çalışkan hamarat olsun iyi olsun diye takılırmış, adı da gayret kuşağı
sonradan artık rengi kırmızı diye kanla mı özdeşleştirdiler nedir bekaret kuşağı olmuş
neyse

benim ayakkabım çiçeğim mor.
gelinliğim de yarım balık olacağı için belime mor işlemeli bir kemer takıcam

ne güzel deneyeceğim canım teşekkür ederim tavsiyen için..:KK16:

Bu da benim kırmızı kuşağım, ne kadar pek sıcak bakmasam da babam pek hevesli bende internetten buldum aldım bunu.Hatırası olacağı için uzun yıllar saklarım.

Diğerleri de takı kurdelesi.Çok hoşuma giderek aldım, gerçekten de her kırmızı kuşakta takı kurdeleleri de resimden daha güzel geldi. $GELIN-amp-DAMAT-TAKI-KURDELASI-SOK-KAMPANYA__67870492_0.jpg

$Gelin-kemeri-Bel-kusagi__84829013_0.jpg

Son düzenleme:
Bu da benim kırmızı kuşağım, ne kadar pek sıcak bakmasam da babam pek hevesli bende internetten buldum aldım bunu.Hatırası olacağı için uzun yıllar saklarım.

Diğerleri de takı kurdelesi.Çok hoşuma giderek aldım, gerçekten de her kırmızı kuşakta takı kurdeleleri de resimden daha güzel geldi.Eki Görüntüle 781857

Eki Görüntüle 781856

takı için olana özellikle bayıldım canımm :) bizim evdede bi ben hassasım bu konuda kalanı bana bırakmış durumda biz seni biliyoruz evden çıkarken takıp sonra çıkarta bilirsin istediğin gibi ol diyorlar:)

kırmızı takmak zorunda mısın?7
şahsen ben o saçma sapan kırmızı kurdeleyi takmıcam
ayrıca onun anlamı eskiden bekaret filan de değilmiş, gelin çalışkan hamarat olsun iyi olsun diye takılırmış, adı da gayret kuşağı
sonradan artık rengi kırmızı diye kanla mı özdeşleştirdiler nedir bekaret kuşağı olmuş
neyse

benim ayakkabım çiçeğim mor.
gelinliğim de yarım balık olacağı için belime mor işlemeli bir kemer takıcam

bende bundan 1 yıl öncesine kadar mor ayakkabı mor çiçek mor kurdele düşünüyordum fakat şuanda son 1 yıldır iş ciddileşince kırmızı kurdeleye dönüş yaptım canım

takı için olana özellikle bayıldım canımm :) bizim evdede bi ben hassasım bu konuda kalanı bana bırakmış durumda biz seni biliyoruz evden çıkarken takıp sonra çıkarta bilirsin istediğin gibi ol diyorlar:)

Ne kadar şanslısın, anlayışlı bir ailen var. Benimkiler gibi :) sende çıkarken takarsın, hatıra olsun bir de resim çekinirsin sonra çıkartırsın.Gelinlikle ilgili renk sorunu da ortadan kalkar :)

Ne kadar şanslısın, anlayışlı bir ailen var. Benimkiler gibi :) sende çıkarken takarsın, hatıra olsun bir de resim çekinirsin sonra çıkartırsın.Gelinlikle ilgili renk sorunu da ortadan kalkar :)

başka düğünlerde aaaa takmamış laflarını duydum ya dedikodudan korkuyorum millet yanlıs felan anlasın istemem dedikodu felan sinir sistemimi acayip bozar canım kafam çok karışık akşam bi iyice öğreneyim birde pazar günü düğün var orayada gideyim bakayım başkaları nasıl yapıyor:KK70:

bende bundan 1 yıl öncesine kadar mor ayakkabı mor çiçek mor kurdele düşünüyordum fakat şuanda son 1 yıldır iş ciddileşince kırmızı kurdeleye dönüş yaptım canım

benim de ciddi, 1 ay sonra:)
mor ayakkabımı kemerimi aldım, kemerime işleme yapılacak :)
çiçeğimi daha almadım

Son düzenleme:
Bence straplez olmasın gelinliğin, fotoğraflarda hoş durmuyo, yakından çekilenlerde çıplakmışsın gibi çıkıyo :)

Son düzenleme:
Gelinligin tarzı zaten askıları bence eger boyun kısmınızdan şikayetçiyseniz daha kalın yanlara dogru açılmış şekilde kol ekletebilirsiniz güzel durabilir kırmızı kurdele baglandıktan sonra salonda pembe kurdeleyle degiştirebilirsiniz pembe ayakkabılarla tam rengini bulursanız güzel bir kombin olur bence arkasındanki dügmelerde çok hoş bu sefer bu degişiklikleri yaparsanız her yerde görülen straplez modellerden bir farkı kalmazki ama model olarak çok güzel kibar bir model mutluluklar dilerim:KK16:

Gelinligin tarzı zaten askıları bence eger boyun kısmınızdan şikayetçiyseniz daha kalın yanlara dogru açılmış şekilde kol ekletebilirsiniz güzel durabilir kırmızı kurdele baglandıktan sonra salonda pembe kurdeleyle degiştirebilirsiniz pembe ayakkabılarla tam rengini bulursanız güzel bir kombin olur bence arkasındanki dügmelerde çok hoş bu sefer bu degişiklikleri yaparsanız her yerde görülen straplez modellerden bir farkı kalmazki ama model olarak çok güzel kibar bir model mutluluklar dilerim:KK16:

teşekkür ederim canım iyi dileklerin için bende düğmelere bayıldım fakat straples olacağı için düğmeleri olmazmış bol görünürmüş göğüs kısmı offff offfff:KK43:

teşekkür ederim canım iyi dileklerin için bende düğmelere bayıldım fakat straples olacağı için düğmeleri olmazmış bol görünürmüş göğüs kısmı offff offfff:KK43:

O konuda birşey diyemem tabi her ne kadr gelinlik modellerine bakıp detay alıyorsamda henüz gelinlik yerleriyle falan görüşmem olmadı denemedim hiç gelinlikte en iyisini onlar bilirler tecrübeli olan onlar yani peki önceki yazımda söyledigim gibi böyle omuzlara dogru düşmüş kalın ya da ince tüller danteller nasıl durur hiç denedinizmi ya da bu modelide denedinizmi belki güzel durabilir:KK23:

O konuda birşey diyemem tabi her ne kadr gelinlik modellerine bakıp detay alıyorsamda henüz gelinlik yerleriyle falan görüşmem olmadı denemedim hiç gelinlikte en iyisini onlar bilirler tecrübeli olan onlar yani peki önceki yazımda söyledigim gibi böyle omuzlara dogru düşmüş kalın ya da ince tüller danteller nasıl durur hiç denedinizmi ya da bu modelide denedinizmi belki güzel durabilir:KK23:

ben hiç gelinlik denemedim ama bahsettiğiniz modelleri biliyorum fakat bu modelde güzel durur mu onu bilmiyorum kiii :S ben bunun alt kısmını çok beğendim dantelini felan üst kısmında işlemeleri çok hoşuma gitti..

X