Gelinlik Modelleri gelinliğim nasıl canlarım

teşekkür ederim canım daha güzelleri senin olsun inşallah..
sana birşey soracağım,
senin düğün gününe de az kalmış böyle hiç hatamı yapıyorum acaba diyor musun?
beni bir korku sardı

Defalarca diyorum, arada sorunlar çıkıyo aileler arasında, bize yansıyo işte o zaman acaba ? diyorum, doğru mu yapıyorum. Bazen evlilik öcü gibi gelmeye başlıyo :) ama sonra sevdiceğimle aram düzelince geçiyo hepsi :)
Sorunlar genelde davetiyeydi, tutulacak evdi, eşyaydı öyle şeylerden çıkıyo, biz karışmıyoruz hiç birine, eşimin ailesi hallediyo onlara bıraktık daha doğrusu onlar üstlendi :44: neyse işte böyle canımı sıkan şeyler oluyo ama düğünden sonra bişey kalmaz inşallah :)

inşallah kalmaz canım.
benim durumum biraz daha farklı ben ortada sorun yokken bu şekilde düşünmeye başladım korkuyorum evlilikten böyle bazen yol yakınken atayım şu yüzükleri diyorum..
hazır daha nikahta yapılmadı, eylül başında yapacağız fakat ben istemiyorum.. seviyorum fakat korkuyorum..:18: psikolojim çok bozuldu

Ortada sorun yokken böyle düşünmen garip psikolojin bozulmuş bencede Ortada bi sorun yoksa korkulacak bişey de yok. Ne güzel hayatının aşkıyla evleniyosun, ilk geceyi düşün, o sabah sevdiğinin yanında uyanacaksın:) o yeter korkularını gidermeye :)

şuanda daha çok korktum:)

Bu modelin butun asaleti zaten askılarında..
Askısız gögüs kesımınden dolayı hıc hoş durmayacagını dusunuyorum.
Kesınlıkle askıdan vazgecmeyın bunun boyla alakası da yok sonucta eger fızıgınız duzgunse gelınlık yıne kendını gosterıcektır .

Toz pembesı bır ayakkabı ve cıcekte cok hos olurdu hayal ettımde .

canım göğüs kısmı o şekilde dekolteli kalmayacak normal straples olacak ve boy değil sorun boyun topuklu ile 1.78 olacağım boyda sorun yok canım.. bende askılarına vurulmuştum ama sonradan fikrim değişti ama aklım hala askılarda

canım askılı diorum çünkü bence gelinlik çok masum straplez gitmez gibi , kurdeleni sakın kırmızı alma acık pembe cok hos olur gelinlikle benimde öyleydi fotoğraflara bakabilirsin .. çiçekle ayakkabını toz pembe pudra alabilirsin ayrıca canlı cicek yerine canlı gibi duran yapma çiçek al bence hem saklarsın uzun süre =)

gerçeği kadar hoş durur mu ki canım bide o çiçeği fırlatmıyor musun biriside yakalıyor hani nasıl saklayacağım ki canım? tamam bakacağım resimlerine:) fakat kırmızı dışında farklı bir renk yadırganmaz mı?

kesinlikle askılı olmalı , askısız standart bir gelin olursunuz. ki modası da değil artık straplezin. :)

tatlış zaten genel olarak gelinlere bakarsan çoğu straplez tercih ediyoki bende tam bi straplez hastasıydım .. ama bu gelinliğe askılar gerçekten cok yakışmış :)

2014 gelinlik modellerine bakarsan strapleze çok az rastlayacaksın :)
ayrıca askılı çok zarif durmuş. bence straplez gelinlik gelinin rahat hareket etmesini de engelliyor. sürekli bir yukarı doğru çekiştirme. hiç bozma derim ben modeli harika bir model.

canım ben sana katılıyorum haklısın fakat straples gelinlikleri artık yukarı çekip durmuyorsun çünkü arkasına rahat etmen için ip takıyorlar buda onun kalıp gibi oturmasına yardımcı oluyor.... ama ama amaaaa kafammm çok karıştı çokkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…