Gelin birbirimize temiz ağızla dua edelim

lütfen çabuk okuyalım sıram gelsin acilen dua almam lazım ccanlarımm rabbim hepinizin duasını kabul eder inşallah rabbim asinaz kardeşimizin sıkıntılarını gidersin mutlu huzurlu bir yuva nasip etsin inşallah

Gönlünden geçen duan hayırlısıyla kabul olsun inşaallah :) zaten hızlı ilerliyoruz artık :nazar:

Asinaz için bende okudum, Allah gönlünden gecen işi nasip etsin hayırlısıyla yuvanı kurmayı da nasip etsin inşaallah

Yanı 100 defa La ilâhe illellâhü vahdehû lâ şerike leh.” + 7 İnşirah
Duası

Duamız AsiNaz AsiNaz icin
Duası
Kendi duamı yazayım :
Hayırlı, gönlümden geçen bir iş sahibi olmak, helalinden bol kazançlar sağlamak, Çeyizimi hayırlısı ile hazırlayabilmek, yuva kurma arefesinde her işimi hayırlı, mutlu ve huzurlu halledebilmek, hayırlısı ile yuvamı kurabilmek için...

1) elfce92 elfce92
2) Gooseberry Gooseberry +
3) damla_22 damla_22
4) AsiNaz AsiNaz
5) @whitepearll +
6) A ay__060 +
7) Sealand Sealand +
8) esimaa esimaa
9) ebruli-- ebruli-- +

Asinaz için 100 defa La ilâhe illellâhü vahdehû lâ şerike leh.” + 7 İnşirah okudum . Rabbim kabul etsin İnşallah

Sağolun kızlar, hepinizden Allah razı olsun.
Ben çok hastaydım kendime duanın hepsini okuyamamıştım ama bu akşam okuyacağım.

@ay_06 canım benim duam ,kardeşimin işlerinin hayırlarla neticelenmesi istediği yere gelmesi emeklerinin boşa gitmemesi inşallah aile huzurunun bozulmaması

Yanı 100 defa La ilâhe illellâhü vahdehû lâ şerike leh.” + 7 İnşirah
Duası

Duamız @whitepearll icin
Duası
benim duam ,kardeşimin işlerinin hayırlarla neticelenmesi istediği yere gelmesi emeklerinin boşa gitmemesi inşallah ailehuzurunun bozulmaması

1) elfce92 elfce92 +
2) Gooseberry Gooseberry +
3) damla_22 damla_22 +
4) AsiNaz AsiNaz
5) @whitepearll +
6) A ay__060 +
7) Sealand Sealand
8) esimaa esimaa +
9) ebruli-- ebruli-- +
canım bu ikinci tur mu ilk turu toptan okumuştum o zaman whitepearl içi hemen okuyorum ama inşirah ı adet için okuyamam 100 olan zikri okuyorum o zaman

X