Gelin birbirimize temiz ağızla dua edelim

ben de kendim icin okudum Allah kabul etsin yasin okuyamadim insallah eve gidince okurum
Allah razi olsun hepinizden bu mubarek gunde rabbim hepimize dunyada ve ahirette iyilik versin bizi magrifet eylesin dularimizi isteklerimizi yakarislarimizi hayirlisiyla kabul buyursun insallah Amin :)

Amin canim Allah razı olsun

amiiiin canım ağzına yüreğine sağlık allah sendende razı olsun

K8zlar nerdeyse bir ay oldu ben listeyi alıp herkese okumaya çalışırim insallah zamanla
Yeni DUAYA geciyorum okumak isteyen alintilasin ekleyip kura cekeyim
Yeni duamızda

Hz.İbn Mesud(r.a)’den rivayetle,Alalh Rasulü(s.a.v) buyurdu.

“Sizlere kıyamet günü için,yeryüzündek insanların en güzel ameli olan bir şey öğreteyim mi? O amel,işte şu duayı her gün okumanızdır.

“Lâ İlâhe illellâhü vahdehû lâ şerike leh.”

Manası:” Bir olan,eşi ortağı bulunmayan Allah’tan başka hiçbir ilah yoktur.”(Deylemi)

Allah Rasulü buyuruyor(s.a.v)

“Lâ ilâhe ilellah” kelimesinin zikri,kişinin en azı gam ve keder olmak üzere,tam doksandokuz belayı(felaketi) önler.(Tabrani,İbn-i Sünni)

Kaynak dua ve havas ansiklopidisi
Yanı 100 defa
Lâ İlâhe illellâhü vahdehû lâ şerike leh.” +7 inşirah

1) Feraceli
2) elfce92
3) A ay__060
4) damla_22
5) ebruli--
6) cumantik
7) @whitepearll
8) @Hazal
9) Turta Yagmuru
10) Nara87
11) Gooseberry
12) Sealand

Diğer arkadaşların özel niyetleri var mıydı acaba?

K8zlar nerdeyse bir ay oldu ben listeyi alıp herkese okumaya çalışırim insallah zamanla
Yeni DUAYA geciyorum okumak isteyen alintilasin ekleyip kura cekeyim
Yeni duamızda

Hz.İbn Mesud(r.a)’den rivayetle,Alalh Rasulü(s.a.v) buyurdu.

“Sizlere kıyamet günü için,yeryüzündek insanların en güzel ameli olan bir şey öğreteyim mi? O amel,işte şu duayı her gün okumanızdır.

“Lâ İlâhe illellâhü vahdehû lâ şerike leh.”

Manası:” Bir olan,eşi ortağı bulunmayan Allah’tan başka hiçbir ilah yoktur.”(Deylemi)

Allah Rasulü buyuruyor(s.a.v)

“Lâ ilâhe ilellah” kelimesinin zikri,kişinin en azı gam ve keder olmak üzere,tam doksandokuz belayı(felaketi) önler.(Tabrani,İbn-i Sünni)

Kaynak dua ve havas ansiklopidisi
Yanı 100 defa
Lâ İlâhe illellâhü vahdehû lâ şerike leh.” +7 inşirah

1) Feraceli
2) elfce92
3) A ay__060
4) damla_22
5) ebruli--
6) cumantik
7) @whitepearll
8) @Hazal
9) Turta Yagmuru
10) Nara87
11) Gooseberry
12) Sealand

ben bu listedeki arkadaşlarımın hepsine 10 kişiye yasini şerifiyle okumuştum bana sıra gelmedi değilmi ya üzüldüm valla

bende varım canım

ben bu listedeki arkadaşlarımın hepsine 10 kişiye yasini şerifiyle okumuştum bana sıra gelmedi değilmi ya üzüldüm valla
Ben listedekilere okuyacagim digerlerini bilemem
Canm bir ay oldu bekliyorum okunmuyor benimde yapacak birseyim kalmadi kusura bakma hakkini helalet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…