Gelin birbirimize temiz ağızla dua edelim

Bismillah
Kizlar bu hafta son bu hafta bu duayi bitirmeliyiz artik .ben ilk kisi icin yaziyirum hergun guncelleyecegim brdaha bu kadar uzun dua okumayiz
Duamiz elfce92 elfce92 icin
Dası:

Sevdiğimle Evlilik yolunda ailemin kalbinin yumuşayıp aile rızasının olduğu evlilik gerçekleştirmek

1479 defa ''' BİsMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM SELAMÜN KAVLEN MİN RABBİR RAHİM '

1) elfce92 elfce92 +
2) Feraceli Feraceli
3) ebruli-- ebruli--
4) Turta Yagmuru Turta Yagmuru
5) Gooseberry Gooseberry
6) Sealand Sealand
7) cumantik cumantik
8) damla_22 damla_22 +
9) A ay__060 +
10) Nara87 Nara87
11) AsiNaz AsiNaz +
12) @whitepearll+
Kızlar hadiii

Bismillah
Kizlar bu hafta son bu hafta bu duayi bitirmeliyiz artik .ben ilk kisi icin yaziyirum hergun guncelleyecegim brdaha bu kadar uzun dua okumayiz
Dası:

Sevdiğimle Evlilik yolunda ailemin kalbinin yumuşayıp aile rızasının olduğu evlilik gerçekleştirmek

1) elfce92 elfce92 +
2) Feraceli Feraceli
3) ebruli-- ebruli--
5) Gooseberry Gooseberry
6) Sealand Sealand
7) cumantik cumantik
8) damla_22 damla_22 +
9) A ay__060 +
10) Nara87 Nara87
11) AsiNaz AsiNaz +
12) @whitepearll+
Kızlar hadiii
Sevdiğimle Evlilik yolunda ailemin kalbinin yumuşayıp aile rızasının olduğu HAYIRLI evlilik gerçekleştirmek diye değiştirirsek sevinirim arkadaşım. eksik yazmışım sanırım

Bismillah
Dası:

Sevdiğimle Evlilik yolunda ailemin kalbinin yumuşayıp aile rızasının olduğu HAYIRLI evlilik gerçekleştirmek

1) elfce92 elfce92 +
2) Feraceli Feraceli
3) ebruli-- ebruli--
5) Gooseberry Gooseberry
6) Sealand Sealand
7) cumantik cumantik
8) damla_22 damla_22 +
9) A ay__060 +
10) Nara87 Nara87
11) AsiNaz AsiNaz +
12) @whitepearll+
Kızlar hadiii

çok geç okyorsunuz kızlar biraz gayret gösterin nekadar çabuk biterse okadar sevap ,üstelik çabuk okunuyor

Bismillah
Dası:

Sevdiğimle Evlilik yolunda ailemin kalbinin yumuşayıp aile rızasının olduğu HAYIRLI evlilik gerçekleştirmek

1) elfce92 elfce92 +
2) Feraceli Feraceli
3) ebruli-- ebruli--
5) Gooseberry Gooseberry
6) Sealand Sealand +
7) cumantik cumantik
8) damla_22 damla_22 +
9) A ay__060 +
10) Nara87 Nara87
11) AsiNaz AsiNaz +
12) @whitepearll+
Kızlar hadiii

Tesbih dilek duasi
Perşembe gecesi yani cumaya bağlayan gece, 2 rekat Allah rızası için, 2 rekat Peygamber Efendimiz (S.A.V.) için, 2 rekatta hacetiniz için namaz kılıyorsunuz. Sonra oturduğunuz yerden kalkmadan, her bir tesbihe 3 ihlas 1 fatiha okuyorsunuz. Okudunuz 99 oldu. Birde imamesine okuyun 100 adet olacak. Yani 100 fatiha 300 ihlas oku..Sonra o tesbihi kıbleye doğru yüksekçe biryere asıyorsunuz. Dileğiniz olduktan sonra 41 adet tesbih satın alıyorsunuz ve bu tesbihleriçevrenizdekileredağıtıyorsunuz. Camiye de verebilirsiniz. Dağıttıktan sonrada astığınız tesbihi yerinden alıyosunuz
DUAMIZDA DAMLA KARDEŞİMİZİDE UNUTMAYALIM RABBİM RAZI OLSUN O HABER VERDİ BU DUA İÇİN
1) elfce92 elfce92
2) Feraceli Feraceli
3) ebruli-- ebruli--
5) Gooseberry Gooseberry
6) Sealand Sealand
7) cumantik cumantik
8) damla_22 damla_22
9) A ay__060
10) Nara87 Nara87
11) AsiNaz AsiNaz
12) @whitepearll

Tesbih dilek duasi
Perşembe gecesi yani cumaya bağlayan gece, 2 rekat Allah rızası için, 2 rekat Peygamber Efendimiz (S.A.V.) için, 2 rekatta hacetiniz için namaz kılıyorsunuz. Sonra oturduğunuz yerden kalkmadan, her bir tesbihe 3 ihlas 1 fatiha okuyorsunuz. Okudunuz 99 oldu. Birde imamesine okuyun 100 adet olacak. Yani 100 fatiha 300 ihlas oku..Sonra o tesbihi kıbleye doğru yüksekçe biryere asıyorsunuz. Dileğiniz olduktan sonra 41 adet tesbih satın alıyorsunuz ve bu tesbihleriçevrenizdekileredağıtıyorsunuz. Camiye de verebilirsiniz. Dağıttıktan sonrada astığınız tesbihi yerinden alıyosunuz
DUAMIZDA DAMLA KARDEŞİMİZİDE UNUTMAYALIM RABBİM RAZI OLSUN O HABER VERDİ BU DUA İÇİN
1) elfce92 elfce92
2) Feraceli Feraceli
3) ebruli-- ebruli--
5) Gooseberry Gooseberry
6) Sealand Sealand
7) cumantik cumantik
8) damla_22 damla_22
9) A ay__060
10) Nara87 Nara87
11) AsiNaz AsiNaz
12) @whitepearll
Bu gece cok sukur tesbih duasini yapip tesbihi balkona astim..birlikte yapilan dualar geri cevrilmez..Cuma gecesi dualarin geri cevrilmedigi bi gece...Bu duayi ilk defa yaptim..Dualarin kabul oldugunu cok arkadastan duydum.Ben bebek icin tesbih duasini yaptim..Rabbim sizlerin de gonlunuzden geceni hayirlisiyla gerceklestirir insallah

Kizlar bu dua bayram oncesinde baslasan.dua mi
ben yetistiremicem diye baslamadan cikmistim , yeni liste icin geldim ama...

Bu gece cok sukur tesbih duasini yapip tesbihi balkona astim..birlikte yapilan dualar geri cevrilmez..Cuma gecesi dualarin geri cevrilmedigi bi gece...Bu duayi ilk defa yaptim..Dualarin kabul oldugunu cok arkadastan duydum.Ben bebek icin tesbih duasini yaptim..Rabbim sizlerin de gonlunuzden geceni hayirlisiyla gerceklestirir insallah
seninde kabul olsun insallah canim benim
Allah razi olsun

Kizlar bu dua bayram oncesinde baslasan.dua mi
ben yetistiremicem diye baslamadan cikmistim , yeni liste icin geldim ama...
Evet canim o loiste malesef bitmedi ve yeni loste hazirlayamam suan kardesim acil ameliyata alindi sabah birkac gun yokum

seninde kabul olsun insallah canim benim
Allah razi olsun

Evet canim o loiste malesef bitmedi ve yeni loste hazirlayamam suan kardesim acil ameliyata alindi sabah birkac gun yokum
Canim insallah kotu bisey yoktur..Cok ama cok gecmis olsun..Rabbim sifalar verir insallah

Canim.gecmis olsun Allah sifa versin

Sayi herkese fazla gelmis anladigim kadariyla bi de gunluk olunca yetistirmek zor. Neyse ben takipteyim.yeni listeye katilirim ama sayi herkese paylastirilsa daha kolay okunur

Canim insallah kotu bisey yoktur..Cok ama cok gecmis olsun..Rabbim sifalar verir insallah
Sağol canım Allah raz8 olsun.
Canim.gecmis olsun Allah sifa versin sağol can8m yarın dediğin gibi yapal8m

Sayi herkese fazla gelmis anladigim kadariyla bi de gunluk olunca yetistirmek zor. Neyse ben takipteyim.yeni listeye katilirim ama sayi herkese paylastirilsa daha kolay okunur

Allah yardımcınız olsun dua kardeşim.
Allah razı olsun kardeşim

X