gelin annemize sevgimizi resimlerle haykiralimmm

incitanemtuana

EVLI MUTLU IKI COCUKLU :)
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
25.344
26
41
selam kk nin güzeller güzelleri

ravzanur arkadasimizin istegi üzerine aciyorum bu güzel topigi
kendisi konu acmayi bilmiyomus ve benden onun adina rica etti:eek:

aslinda anlatmaya calisdimda nasil acildigini fakat benim yapmami söyledi buarada bu ravzanur arkadasimizin ilk topigi olucak canlarim:hooray:: :CüvCüv:

RAVZANUR ARKADASIMIZ ISTIYOKI ANNELERIMIZLE OLAN FOTOLARIMIZI PAYLASALIM BU ÖZEL GÜN ADINA
ve topigimiz renklensiz senlensin dolup tassin insallah:nazar:

bütün kadinlar ANNEDIR:nazar:a.s.

ILK ACILISIDA BEN YAPIYORUM VE EKLIYORUM

(buarada umarim arkadasimin ricasi üzerine acmis oldugum topikden dolayi bi sorun cikmaz:eek:)

Son düzenleme:
anne.jpg

çok anlamlı bi topik oldu hem sana hem ravzanur arkadaşımıza teşekkürler

canimmm sana cokk tesekkur ediyorummm bu ozell gunn benimm icin cook onemlii annemden uzak yasiyorumm ve 1 senedir gormuyorumm onuu cok seviyorummm . onsuz gunlerimm eksikk geciyoo bir gunumuu doya doya geciremiyorumm gurbetlik cok zorrr .ve bu topige kendi remimizio koymak istedimm annem seni cok seviyorumm
kartsiir81.jpg

canimmm sana cokk tesekkur ediyorummm bu ozell gunn benimm icin cook onemlii annemden uzak yasiyorumm ve 1 senedir gormuyorumm onuu cok seviyorummm . onsuz gunlerimm eksikk geciyoo bir gunumuu doya doya geciremiyorumm gurbetlik cok zorrr .ve bu topige kendi remimizio koymak istedimm annem seni cok seviyorumm
kartsiir81.jpg

NE DEMEK TATLIM SEVE SEVE YAPTIM ANLIYORUM SENIN ICIN ÖNEMINI VE ÖZELLIGINI RABBIM ANNELERIMIZI BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN INSALLAH VE HASRETLIK CEKEN TÜM ANNE EVLATLARI TEZ VAKITTE KAVUSTURSUN INSALLAH:Saruboceq:

NE DEMEK TATLIM SEVE SEVE YAPTIM ANLIYORUM SENIN ICIN ÖNEMINI VE ÖZELLIGINI RABBIM ANNELERIMIZI BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN INSALLAH VE HASRETLIK CEKEN TÜM ANNE EVLATLARI TEZ VAKITTE KAVUSTURSUN INSALLAH:Saruboceq:
canimm aminn guzel dualarin icinn. site cok yavas calisiyoo ilk yazdiklarimin hepsi silindi daha duygusal aglaayarak yazmistim sonra sinirlendim boyle cabuk oldu aslinda ben kendi annemle resmimi koyacaktimm olmadi niye ise sinir oldumm eger yapa bilirsem koycam hadi sizlerde koyunn olmazmii yasakmi yoksaaa:1hug:

simdi anladim sen istiyosunki annelerimizle olan resimlerimizi paylasalim öylemi???
yasakmi bilmem ama resimlerini ekleyen olurmu onuda bilmem bakiim pc de fotomuz varsa annemle seve seve paylasirim aslinda cok güzel bi fikir benim jeton köseli yeni düsdü emin ol :))))))))

simdi anladim sen istiyosunki annelerimizle olan resimlerimizi paylasalim öylemi???
yasakmi bilmem ama resimlerini ekleyen olurmu onuda bilmem bakiim pc de fotomuz varsa annemle seve seve paylasirim aslinda cok güzel bi fikir benim jeton köseli yeni düsdü emin ol :))))))))
ewet canimm oyle demek istemistimmm ama koseliyaa dedimm ne yapimm olsun boyle koseli moselii delikafaduldensırnaşık şey

canimm cokk tatli cikmisinizz ikinizde bende koycam ama ilk once bilgisayara gecirmem lazimm oda zaman alaiyo esim geldi benimm cikmam gerekk yarin ben eklerimm okk canimmm hersey icin sana cokk tesekkur ederim yarin daha yogun olcak bu topigimizz buna eminimm sana hayirli geceler:1hug:a.s.

X