geldi ama lütfen bana akıl

polyanna_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2008
14
0
evet , 2 sene süreli bir ayrılıktan sonra tekrar hayatıma girdi.fakat eskisi gibi olmaması adına aramalar ve mesajlar çok azaldı.cumartesi günü başlayan bu ilişki için daha çok mesaj beklemek ve aramak beklemek sizce yanlışmı??bir insan hem sevdiğini aramaz mı?sevgisinden şüphem yok ama bende çok aranmayı severim.pazar hiç konuşmadık.dün akşam ben mesaj attım ve bugün hala arayan yok.........

çok haklısınız aslında sizi tanıyor nasılsa içinizden geliyorsa sizde arayın ...inşallah umduğunuz gibi olur hereşy ..mutluluklar

canımm aynısı banada olduu ve aramalar msjlar çok azdı sonunda kendisi ayrıldı bence fazla güvenmem soğuma olmuşdur aradaki zmandan dolayı yaşadım biliyorum maleseff

değişik bir haber duymak istiyorum artık..çekme measj..arasın seni..madem 2 birleşmeniz..işi vardır muhtemelen..benimyaptığım hatayı ve herkesin yaptığı hatayı yapma sıkboğaz edip dak 1 arayıp mesaj atma..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…