GEÇMEYEN VAJİNAL AKINTI YANMA BV VE ÜREPLAZMA HEPSİNDEN KURTULDUM

Borik asit bende çözüm olmadı hatta cildimi yaktı çok fena. Lazerle o kadar basit kurtuldum ki boşuna çekmişim o kadar

Merhaba, vajinal enfeksiyonunuz yeşil akıntı şeklindemiydi ve enfeksiyonunuz devam ederken ilişkiye girdiniz mi acaba

Merhaba akıntınız yeşil renklimiysi vede enfeksiyonunuz devam ederken cinsel birlikteliğiniz oldumu acaba

Selin hanım,
Bu işlem sonrası cinsel hayatınız normale dönmüş ama aynı kişi ile mi ve korunmasız mı ?
Ben gideceğim dediğiniz doktora tedavi için fakat evliyim çocuk istiyorum eğer olursa
Eşim de ilaç kullandı sonucum negatif oldu benim yine garanti olsun diye bu işlemi yaptıracağım ama tek benim yaptırmam yeterli olacak mı sizce ne yapmalıyım

Eşinizinde sonucu negatifse bir problem yok. Evet aynı kişiyle korunmasız bir şekilde devam ediyorum. Şükürler olsun hiç tekrarlamadı

Eşinizinde sonucu negatifse bir problem yok. Evet aynı kişiyle korunmasız bir şekilde devam ediyorum. Şükürler olsun hiç tekrarlamadı
Teşekkür ederim cevapladığınız için, peki siz işlem sonrası test verip negatifi gördünüz değil mi tek sorun şikayetlerin geçmesi değil çünkü (

Teşekkür ederim cevapladığınız için, peki siz işlem sonrası test verip negatifi gördünüz değil mi tek sorun şikayetlerin geçmesi değil çünkü (
Negatifi gördüm yanma akıntı vs gibi belirtilerim geçmediği için lazer ve prp yaptırdım. Sonra komple geçti. Dr a gidin detaylı bilgi alırsınız her hasta farklı hikayesi durumu farklı. Ben bu şekilde iyileştim inşallah sizede şifa olsun iyi günler

Çok teşekkür ederim benimde negatif ama şikayetlerim devam ediyor bende randevu alıp gideceğim.
Allah razı olsun

ne kadar süredir enfeksiyon mevcuttu acaba

Ay kızlar nolur en başta konuyu açarken yazdığımı tam okuyun orda hepsini yazdım tekrar tekrar yazdığım şeyleri anlatıp duruyorum

Doktor zaten sizi yönlendirecek. Probiyotik fitil ve ağızdan destekleyici probiyotik ilaç veriyor prp ve lazer yapıyor.
Doktor zaten sizi yönlendirecek. Probiyotik fitil ve ağızdan destekleyici probiyotik ilaç veriyor prp ve lazer yapıyor.

ne kadar süredir enfeksiyon mevcuttu acaba
Ay kızlar nolur en başta konuyu açarken yazdığımı tam okuyun orda hepsini yazdım tekrar tekrar yazdığım şeyleri anlatıp duruyorum

kusura bakmazsanız bir şey sormak isterim ilk lazer işleminizdn sonra yeşil akıntı devam etti mi bende devam ediyor ama normal mi bilemedim
Yeşil akıntın devam ediyorsa testin negatif olmamıştır antibiyotik kullanmalısın bi yandan. Benim üreplazma testim negatife dönmüştü antibiyotikle ama belirtiler geçmiyordu yanma vs gibi Ben bi kez lazer ve 2 kez prp yaptırdım geçti

Doktorun ismini bilgileri bana da verir misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…