GEÇMEYEN ÜREAPLAZMA YARDIM NOLUR

kaderkismet123

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
35
7
26
2 AY olucak sanırım yıllardır yaşadıgım sarı akıntı sebebbıyle sürüntü verdim bakireydim.Üreplazma poitif cıktı.3 kür tedavi gördüm.2 kere monodoks 1 kere de azitro kullandım.Çıkan antibiyogram sonucuna göre kullandım bunları.Ama yok geçmiyo çıldırım.Doktorlar bunun kalıcı olmadıgını soyluyor ama bendende gitmiyor bu yardım edin başına böyle bir şey gelen varmı

2 AY olucak sanırım yıllardır yaşadıgım sarı akıntı sebebbıyle sürüntü verdim bakireydim.Üreplazma poitif cıktı.3 kür tedavi gördüm.2 kere monodoks 1 kere de azitro kullandım.Çıkan antibiyogram sonucuna göre kullandım bunları.Ama yok geçmiyo çıldırım.Doktorlar bunun kalıcı olmadıgını soyluyor ama bendende gitmiyor bu yardım edin başına böyle bir şey gelen varmı
Merhaba, son durumunuz nedir? Benimde üreplasma parvum çıktı

Bir kaç ay içilebilir sıvı bentonit kil (tadı gayet güzel, krema gibi) + zeolit tozu (volkanik kil) + aktif karbon tozu + hayıt ekstratı (ilaçlardan bozulan hormonal denge için) kullanmanızı öneririm.

Merhaba, kadın doğum doktoru yerine bir üroloğa görünün; çünkü çoğu kadın doğum doktoru bu bakteriyi bir ürolog kadar uygulamada iyi tanımıyor. İkinci tavsiyem de büyük devlet hastanesindeki bir üroloğu tercih edin. Reçeteli antibiyotik yanında yine reçeteli kalçadan bir iğne de veriyorlar; ancak o zaman antibiyotiğin etkisini görebiliyorsunuz; ancak bunlar çok güçlü ve yan etkilere de sahip ilaçlar. Reçete edildiği halde, iğneyi sağlık ocağı bile yapmıyor, hastaneye yönlendiriyor. Hastanede de herhangi bir alerjik reaksiyona karşı hasta rıza kağıdı imzalatılarak yapıyorlar. Tüm bu serüvene ilave olarak yukarıdaki ek takviyeler de ilaç kullanılmadığı zamanlarda alınabilir. Zeolit tozu ve aktif karbon birer tatlı kaşığı olacak şekilde bir bardak suyla içilebilir. Hayıt ekstratı her türlü formuyla hormonları düzenlemekte çok başarılı, günde bir kapsül alınabilir. Sıvı bentonit kili özellikle mycoplazma da varsa, onu yok etmede çok başarılı; ama 4 şişe alınıp sabah akşam birkaç kaşık içilecek şekilde kullanılabilir. Kadınların döngüsel yapısından ötürü bu bakteriden kurtulmak zaman alabiliyor. Bunların dışında gereksiz yere ve rastgele alınan antibiyotikler bakerinin direnç kazanmasını sağlıyor, o yüzden bir ürolog kontrolünde yol alınmasını tavsiye ederim. Bu konuda kadın doğum doktorlarından uzak durun, konu gerçekten bilgi alanlarına girmiyor. Yaptıkları SMEAR testinde zaten görünmüyor. Dışarda yaptırdığınız PCR test sonucunuzu götürdüğünüzde bile ezber bir antibiyotikle geçiştiriyorlar. Geçmiş olsun.

X